Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Előfordult már hogy huzamosabb...

Előfordult már hogy huzamosabb ideig nem tudtál megbocsájtani?

Figyelt kérdés
Hogy totál el akartad engedni, mert tudtad, hogy ez csak neked rossz. Hogy a másik ember időben és talán térben is már messze járt, és mégis felizzik a harag? Hogy sikerülhet ezen túlenni?
2020. márc. 14. 23:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Az idő rengeteget segít.

Meg az is "segített", hogy mindig több napos migrénem van, ha nagyon felidegesítem magam, így ilyenkor gyorsan belekezdek másba (könyvolvasás, munka). Az a lényeg, hogy a gondolatokat lekösse.

Még ilyenkor is van, hogy sikítani támadna kedvem, mert az árulás az árulás...

2020. márc. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem akarom elnyomni, szeretném feldolgozni, de közben meg borzalmas hogy egy évvel ezelőtti múlt valahogy mindig itt van bennem mérgezi a reggeleim, mérgezni a gondolataim, random pillanatokban beugrik...Sokat fakult, sokat javult, de nem akar teljesen eltűnni.
2020. márc. 14. 23:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Sosem értettem ezt a megbocsátás dolgot. Engem nagyon megbántottak már többször is, egy előző pasi jól meg is alázott. Mindenki mondta jaj engedd el, bocsásd meg aztán lépj tovább. Mintha ez parancsszóra működne. Elkellett telnie jó pár évnek, mire most azt mondhatom szrok a fejére. Ettől függetlenül azért van bennem még valami harag féle az irányába. Szóval nem tudom, lehet ez sosem fog elmúlni. Azt gondolom, az idő majd enyhíti az dolgokat, de teljesen sosem fogja elmosni ezeket a történteket. Ha találsz valakit, aki majd segít elfelejteni minden rosszat, akivel boldog leszel úgy igazán, akkor még talán az a kevés megmaradt harag is eltűnhet talán. Egyelőre én még várok erre.
2020. márc. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!