Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ááá gyerekek, ezt nem hiszem...

Ááá gyerekek, ezt nem hiszem el, ha nem saját szememmel látom. Hogy lehet valaki ennyire felelőtlen? (Karantén)

Figyelt kérdés
Most hallottam a saját fülemmel (Győr) miközben teregettem az erkélyen, amikor egy köztudottan alkesz nő háborog itt alattam valakinek az utcán, hogy ő ugyan nem fog karanténban maradni, mert nem is lázas már. Mit lehet az ilyennel kezdeni, a telefon nem volt nálam, nem ismerem, csak látásból. Hogy lehet bizonyítani, hogy tiltás ellenére az utcán mászkál? Nem hülyéskedek és nem is kamuzok. Engem elő lehet venni, vállalom, hogy mit hallottam, de nem tudom, hol lakik. Itt valahol a közelben. Ilyenkor mi a teendő szerintetek?
2020. márc. 16. 14:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Aki a hatóságilag elrendelt karantént megszegi bűncselekményt követ el. Aki az önkéntest az szabálysértést. A rendőrség tudja kik vannak karanténban. Keress csak rá a neten, épp a napokban olvastam valahol.
2020. márc. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Na ácsi: A kérdező nem írta le, hogy egyértelműen korona pozitív volt az alkesz nő.


Ha az volt, és ténylegesen hivatalos keretek közt karanténba helyezték, akkor ok, azt nem hagyhatja el.


De ha én most lemegyek a tiszapartra 3 haverommal, akkor a rendőrbácsi nem fog igazoltatni és bevinni az örsre, hogy mi mégis mit sétálunk ott.

2020. márc. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az nagyon helyes, hogy alkoholt vesz. Fertőtleníti magát.
2020. márc. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!