Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek túlzás így jegyzet...

Szerintetek túlzás így jegyzetelni vagy sokkal áttekinthetőbb?

Figyelt kérdés
[link]
2020. márc. 16. 14:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezen mit érzel túlzásnak? Mindenki úgy jegyzetel, ahogy neki jó, magadnak kell kitalálni, hogy mi a legjobb, nem másokat utánozni.
2020. márc. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Attól függ. Így akkor lehet jegyzetelni, ha van rá időd. Egy átlagos óra, főleg egyetemen nem az a hely.


Én is szoktam kidolgozni tanulás során magamnak anyagokat és kiemelőzni, ábrákat készíteni, de a kézírásom még relatíve szép írásképpel bíró ember létére is csak akkor ilyen szép, ha nagyon lassan írok.


Mostanában inkább a word dokumentum készítő képességeimet fejlesztem, sokkal gyorsabban lehet ott jegyzetet készíteni és elég csak kiemelni. Sajnos az ember egy kor/képzettség felett az idejével spórol, nem pedig gyönyörködik a kézírásában, emellett pedig inkább elektronikus úton készít jegyzetet, mert könnyebb benne keresni.


Mindemellett én is imádom az ilyen képeket, gyönyörűek, csak nem hatékonyak élesben. :)

2020. márc. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!