Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez így nagyon nyersen jött ki...

Ez így nagyon nyersen jött ki a részemről?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm,ahova időnként eljárok takarítani meg más dolgokban segíteni.Azt kifizetik.Most a férje pár napra elutazik és mondta,hogy a férje szeretné ha ott aludnák náluk abban a pár napban,hogy ne legyen egyedül a kisgyerekkel,meg várandós is.A részletekről nem beszéltünkágondolom kifizetnék.Mondtam nekem akkor vizsgákra kell készülnöm,meg vannak más elintéznivalóim,programjaim is.Őszintén nincs is kedvem hozzá,mert más házában nem úgy alszok és ez hátráltatna a saját dolgaimban is.Meg ők elég későn kelnek.Én későn fekszem,korán kelek van amikor éjszaka is felkelek és más házánál nem botorkálhatok az éjszaka kellős közepén.Számitógépet felkapcsolni, olvasni se birok.Ha meg nem alszom ki magam atanulás se megy úgy.Vagy ha épp egyik este elmennék valahova nem szeretnék azért 8-9ig maradni,hogy odaérjek hozzájuk.Fordított esetben ő is a saját dolgait helyezné előtérbe, ezt tudom biztosan,mert volt már rá példa.Felajánlottam,hogy attól találkozhatunk azokban a napokban, beszélgetni vagy fordulni egyet.Azt mondta nem baj ellesznek ők este,de láttam rajta,hogy utána más volt hangulata.Amikor elkezdtem járni hozzájuk segíteni akkor is mondtam,hogy mindennap nem tudnék menni.Mondták nem is kell mindennap.

2018. aug. 6. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
21%

*Azt mondta nem baj ellesznek ők este,de láttam rajta,hogy utána más volt hangulata.


Persze hogy más lett az illetőnek a hangulata, mert gondolom az a tipusú ember aki retteg egyedül éjszaka, te pedig szó nélkül cserben hagytad. Vizsga ide, vizsga oda.


Ha nem így lett volna, akkor biztos, hogy bólintasz rá, és megoldod, hogy "a kecske is jóllakjon, és a káposzta is megmaradjon" azaz te is tudj tanulni, de neki is ott lettél volna biztonságként.


Ez egy érdek kapcsolat semmi több, és messze áll a barátságtól, felesleges is barátnak hívnod.

2018. aug. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem jól döntöttél. Mindenkit nem tehetsz boldoggá, ez van.
2018. aug. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Miért kell egy felnőtt embert őrizni?
2018. aug. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%

" Persze hogy más lett az illetőnek a hangulata, mert gondolom az a tipusú ember aki retteg egyedül éjszaka, te pedig szó nélkül cserben hagytad"


Ha már cserben hagyástól beszélsz! Akkor a férje hagyta cserben, nem a kérdező.

Kérdezőnek igaza van. Vannak akik idegen helyen képtelenek feloldódni, aludni, pihenni. Ha a hölgy fél egyedül akkor menjen az anyjához vagy anyósékhoz aludni, de ne egy "idegent" aki nem családtag ugráltassa.

2018. aug. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
1-es:igen lehet,de ő is ilyen volt velem,ha a saját dolgairól,problémáiról volt szó,az volt előtérben.Ha épp vizsgája volt vagy ment másnap valahova mindig azt mondta készül másnapra,pakolászik így nem ér rá.Azt se személyesen közölte amikor lett udvarlója,megkérték a kezét az eegyiket másoktól tudtam meg a másik infót meg a facebookról.Most,hogy megint vannak nehézségei kell a segitség ismét többet keres.Amikor sétálni mentünk akkor mindig én voltam a kezdeméynező fél,most amikor segiteni kell ő ir.Tehát ez amolyan te is jól jársz én is jól járok alapon megy.
2018. aug. 6. 18:13
 6/6 A kérdező kommentje:

4-es: anyós,após nincs.Az anyjáék meg vő ellenesek, ha ezt megtudják kiakadnak mert aműgy is alaptalan dolgokon is kiakadnak.

Cserbenhagyásnak nem érzem,lehetősegiemhez mérten felajánlottam a segítséget.Kiváncsi vagyok fordított esetben,hogy lenne ha én kérnék ilyet...ok, neki ott a férje meg a gyerek.Nekem meg a tanulmányaim,saját életem,amit alakítok.Amikor azelőtt sokat voltam egyedül, mások szórakoztak volt udvarójuk,nekem az nem jött össze msáok se gondoltak bele a helyzetembe,de legalább a sok átsírt éjszaka megtanultam egyedül lenni, egyedül is jól érezni magam.És még valamit megtanultam NEM-et mondani másoknak,mert néha az is szükséges.Számomra az is érthetetlen miért jó mindenáron másokra támaszkodva élni az életüket egyes e,bereknek.Az életben sok olyan helyzet van amikor magunkra számíthatunk és ez házasságban is előfordulhat.

2018. aug. 6. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!