Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mikor kezdődnek...

Szerintetek mikor kezdődnek meg (tömegesen) a rongálások, garázdaságok, betörések a koronavírus miatti pánik miatt?

Figyelt kérdés

Mert ugye a marha emberek elkezdtek felvásárolni mindent. (Eddig is volt, de a mai naptól jobban rákaptak az emberek). Kígyózó sor mindenhol, ennek az lesz az eredménye, ha így halad, hogy kiürűl a raktár. Ha kiürűl, akkor kezdenek el igazán pánikolni az emberek. Így nem is az a kérdés, hogy lesznek-e garázdaságok, betörések, hanem az, hogy mikor?

Szerintetek mikor? (Ha ebben az ütemben halad minden)



2020. márc. 16. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Holnap má egész biztos.
2020. márc. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ürül ki. A gyárak működnek, a szállítási rendszer is, a boltok meg visszatöltik a kifogyó készletet, ahogy eddig is tették 1-2 roham után. A megnövő kereslet a kínálatot is ugyanúgy gerjeszti, azaz nagyobb vásárlási hullámhoz a gyártás is igazodik: amiből több kell abból többet gyártanak.
2020. márc. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Tegyük fel, hogy a lencsefőzelék-konzerv gyárban már így folyamatos műszakban gyártanak. Ettől többet nem fog tudni gyártani, akkor akadozni fog az ellátás, kevesebb konzerv fog jutni a boltba. Illetve nem kevesebb, csak többen veszik és nem tudják gyorsabban pótolni, mert már így is 3 műszakban, 0-24-ben csinálják.

Én leginkább a tanyákat, birtokokat, kis gazdaságokat féltem, hogy oda fognak inkább betörni.

2020. márc. 16. 18:41
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

[link]


Semmikor.

2020. márc. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
43%

Nem fog megkezdődni.

Elkezdték behívni a tartalékos katonákat. Számítani lehet rá, hogy napokon belül kijárási tilalmat rendelnek el, a hadsereget az utcára vezénylik, ők fogják felügyelni a rendet. Boltba és a legszükségesebb helyekre ettől függetlenül el lehet majd menni.

2020. márc. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Lesz 1-2 hét felbolydulás, aztán elmúlik az újdonság ereje és alkalmazkodnak az ember a megváltozott körülményekhez.

Eddig még egyik ország sem süllyedt anarchiába, meg szerintem nem is fog. Súlyos a járvány, de nem ennyire.

2020. márc. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem lesz ilyen Magyarországon.


Itt Újpesten tömve vannak a boltok (még wc papírt, lisztet, cukrot is lehet kapni). Nem tudom, hogy te hol élsz de hülyeség walking deades életet vízionálni.

2020. márc. 17. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!