Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Életveszélyes most utcára...

Életveszélyes most utcára menni vagy futni, biciklizni azért el lehet menni?

Figyelt kérdés
Természetesen egyedül, senkivel nem érintkezve.

2020. márc. 16. 22:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
25%
Menj el futni,h legyen eros immunrendszered. Mi is jarunk!! En siman megyek tomegbe stb. Nem vagyok beteg.
2020. márc. 17. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Megy a vacak para...


Én alapból mindig éjjel bicózok egész városban.

Senki nincs útban, csend van és szépek a fények 👌

2020. márc. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szerintem pont hogy menned kellene hogy jó kondiban maradj. Ha véletlenül megbetegedsz akkor könnyebb lesz átvészelned mint akinek le van gyengülve a szervezete. Úgy ahogy mondtad, egyedül. Hazaérve szappanos kézmosás a bejárati kilincs és egyéb dolgok fogdosása után.
2020. márc. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
66%

#11 Ez hülyeség. Nem vagy beteg, de ha megfertőződtél és lappang benned (= benned van, csak még nincs tünet), akkor átadhatod másoknak. Ezért nem kéne tömegbe menni! Felelőtlen viselkedés!

El kell kerülnünk egymást, de lehet kirándulni, futni, stb.

2020. márc. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
ÉLETVESZÉJ!
2020. ápr. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Múlt hét végén és most is csapatokban vonulnak a megszállott kirándulók, Szentendre, Kisoroszi, Velencei-tó, Balaton. Csak vonulnak, de se étterem, se komp, Visegrád bezárt (a Vár és az Apátkúti-völgy is), Dömösön zárva a Rám-szakadék, Dobogókőn minden. Se étterem, se fagyi, semmi nincs. Csak egyenkénti kirándulást engednek!
2020. ápr. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!