Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sokat álmodozok amit ki is...

Sokat álmodozok amit ki is mondok. De soha nem hiszem el, csak eljátszok a gondolattal. Akkora baj ez?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek szoktam mondani, hogy milyen jó lenne a Route66-en végigmenni motorral. Néha ha látok egy jó motort, akkor mondom neki “na ez mekkora lenne a Route 66-en nekünk”. Mondom neki néha azt is, hogy kimennénk, motoroznák és ott feleségül venném. Amúgy lesz kis 4 személyes esküvőnk a nyáron, de jól esik kicsit a vágyaimat elmondani neki. Mégha nincs is alapja, mert a büdös életbe nem fogok kijutni sehova, max a szomszédba. Nem is fogok soha anyagilag úgy állni.

Tisztára hülyéskedek csak ezzel néha. Nem sokszor hozom fel, egy hónapban egyszer. Tegnap ordítozott velem, hogy ne álmodozzak mert még a rezsit se tudjuk fizetni! Többet ne hozzam szóba ezt a dolgot, nem akar hallani róla! Nem élünk túl jól, sok a probléma, de nekem jó érzés kicsit elérhetetlen dolgokról álmodozni. Ha ki is mondom ezeket valakinek, akkor kicsit bele is tudom élni magamat. Úgy vagyok vele, hogy nem járok el inni és nekem ez a kis álmodozás az ami jó kedvet ad pár percre. Akkora bűn ez?


2020. márc. 17. 16:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem bűn, de ha tényleg ennyire nagy anyagi gondban vagytok, akkor inkább erre koncentrálj és ne arra, hogy idegesítsd:/
2020. márc. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!