Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem veszitek komolyan a...

Miért nem veszitek komolyan a koronavírust? Tényleg ennyire egyszerűek lennének a magyarok? Miért nem tudtok otthon lenni?

Figyelt kérdés
Megsúgom nem csak időseknek kell lélegeztetőgép, nézzetek halálozási statisztikákat és angol nyelven videòkat..
2020. márc. 18. 00:05
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
0%

Ma a jó időben bicikliztem 15km-t.

Nyilván most miattam ezrek halnak meg....

2020. márc. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Nem, de legalább elmondhatod magadról, hogy király vagy hisz lett koronád amit faszán letüdőztél a heves tekerés közepette. Gratulálok hozzá!
2020. márc. 20. 09:32
 23/26 anonim ***** válasza:
🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️
2020. márc. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
De idióta vagy kérdező. Egyelőre még lehet menni kirándulni, nyilván a szabad levegőre, emberektől távol. Vagy szerinted a levegőben úszik feléd a korona?
2020. márc. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Ez nem sima vírus, ha eddig valakinek nem lenne egyértelmű tárgyakról és levegőből is fertőz, virológusok állapították meg. Szerinted miért lett világjárvány?
2020. márc. 21. 10:26
 26/26 anonim ***** válasza:

Utána jártam egy kicsit.

Fizetetlen szabadság lenne + helyemre találni kéne valakit így tudnék otthon maradni. Marad a munka meg, ha kell valami a boltból aztán spuri haza. Útközben veszek majd kesztyűt magamra buszon meg eltakarom az arcomat valamivel. Maszk csak a végső esetben. H1n1 et is túléltük oltást se kaptunk.

2020. márc. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!