Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem veszitek komolyan a...

Miért nem veszitek komolyan a koronavírust? Tényleg ennyire egyszerűek lennének a magyarok? Miért nem tudtok otthon lenni?

Figyelt kérdés
Megsúgom nem csak időseknek kell lélegeztetőgép, nézzetek halálozási statisztikákat és angol nyelven videòkat..
2020. márc. 18. 00:05
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
68%

Mert én ilyen vagyok.

Lehetséges.

Azért mert nem mindenki teheti meg,ha most én otthon maradok ki viszi el helyettem a boltokba az ételt???

Ha nincs étel a boltokban biztosan ki tör a pánik, fosztogatás a többibe bele sem merek gondolni, ha megál a szállítmányozás akkor ott már tényleg nagyon nagy baj lesz.

2020. márc. 18. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Láthatatlan veszély,ezért sokan gondolják hogy nincs is, értem én. Igen munkába járok udvaron szállok be és parkolóba ki aztán haza ennyi. Közte nem szállok ki sehol. Tudom ezt se kéne... Csernobilnál is kiálltak végülis nézni az égő szarkofágot, hogy váá milyen szépen ég. Lett böjtje.
2020. márc. 18. 10:52
 13/26 October15 ***** válasza:
46%
Igen a kettő aztán pont egy súlycsoportba tartozik. Ezaz pánikoljunk még egy kicsit az aztán segíteni fog bármin IS. :D Amúgy remélem a lovardában dolgozol mert ha nem akkor elég fura csak úgy autóval áthajtani többön is, hogy ellenőrízd hogy vannak-e ott. :D
2020. márc. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
38%
Húzz vissza szépen az atombunkeredbe, vedd fel az alucsákót, és szorítsd azt a keresztet ahogy csak bírod. Addig mi, értelmes emberek felmérjük a helyzetet, és ennek megfelelően megyünk, vagy épp nem megyünk.
2020. márc. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
2020. márc. 18. 13:14
 16/26 anonim ***** válasza:
52%
Okoska, azt mondod park, lovarda stb tele van. TE mit keresel ott akkor, meséld már el?! Ja tudom, neked sürgôs, másoknak nem. Na játszd az eszed máshol, semmi szükség még 500 ilyen kérdésre. Találj magadnak normális elfoglaltságot.
2020. márc. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
58%
Főnökömmel beszéld meg ezt. :) :( Takarítást nem lehet Home Officeból csinálni. Valamiből élni kell. Otthon maradásért nem jár lóvé.
2020. márc. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
39%
az emberek egy része Mèg mindig csak a pénzt nézi semmi mást...azt hiszitek nekem nem kiesés meg mínusz anyagilag? Mégis inkább itthon maradok mert inkább legyek csóró, mint halott.
2020. márc. 19. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
32%
Addig bejárok dolgozni amíg csak lehet, nem azért mert mindenből halmozni akarok, hanem mert ha áprilisban lejár a szerződésem, esélyem se lesz a vírus lecsengéséig másik munkát találni. Hogy ezen kívül megyek-e bárhová? Nem, pedig nem vagyok se idős, se beteg. De féltem a tüdőbeteg anyukámat és nem bocsátanám meg magamnak ha miattam fertőződne meg. Szóval esetleg ne általánosíts, és ne hordj el mindenkit mindennek csak mert szerinted nem azt csinálják amit kéne.
2020. márc. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Nem általánosítok, ha visszagörgeted láthatod, hogy munkába járás az nálam is játszik és ennyi! Nyilván munkába menet látom az embereket a parkban stb. Nem megyek még boltba se mivel már bevásároltam 1 hete kb 1 hónapra. Azokat az embereket nem értem akik összevesznek egy rúd téliszalámin a madaras tescoban és közelharcot vívnak egy kézfertőtlenítő gélért. Gyógyszertárakról ne is beszéljünk..
2020. márc. 19. 15:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!