Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti megbocsátanátok neki?

Ti megbocsátanátok neki?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm (24L)aki nem szereti az embereket, csak kevés barátja van, nehezen nyílik meg stb. Velem ugyan az elején kedves volt, nem bunkozott, viszont volt hogy valamiért kibeszelt. Nem nagy dologról van szó, de nem is ez a lényeg. Az elmúlt hónapokban viszont kezd nekem megnyilni, és elmondta hogy kezd nagyon megszeretni mert más ember vagyok mint a többi. És mondta hogy soha többé nem fog szemét lenni velem. Ti megbocsátanátok vagy ez is csak egy kamu? 22L
2020. márc. 18. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy esélyt érdemel, de azért csak óvatosan vele!
2020. márc. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló véleményén vagyok, adj neki egy utolsó esélyt, hátha tényleg megváltozik.
2020. márc. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Aki egyszer kibeszélt,máskor is kifog.

Az ilyen emberek nem a barátaim,legfeljebb ismerősöm..

Távoli.

2020. márc. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is megérdemel még egy esélyt, főleg ha egyre jobban megnyílik neked.

Általában a kibeszélős embereknek kicsi az önbizalma,és emiatt "szemétkednek". Sokan ezt észre sem veszik. Lehet hogy ezt is érdemes lenne vele megbeszélned, hogy ez annyira nem okés és figyeljen erre.

2020. márc. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!