Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Minden ember aki szerelemből...

Minden ember aki szerelemből van együtt a párjával, azt gondolja a másiktól, hogy ő a legcsodálatosabb ember a világon?

Figyelt kérdés

2020. márc. 19. 08:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Sen ki ne keressen hibák nélküli, tökéletes lényt társnak. Ha valakit ilyennek lát,akkor elvakítja őt a szerelem. NINCS TÖKÉLETES? HIBÁTLAN EGYÉN. Azért van az udvarlás, ismerkedés ideje, hogy megismerjem a másikat, meglássam, észre vegyem a hibáit. Aztán mérlegelek, hogy ezekkel a hibákkal képes vagyok-e hosszú évtizedeken át leviselni őt magam mellett, vagy társaságban. Ha valami nagy akadályt látok, megszüntetem a kapcsolatot - véglegesen.

Nekem nagyon furcsa, amikor a fiatalok ilyesmit írnak: "két (három) hónapja járunk, nagyon szeretjük egymást, de tegnap óta nem írt (úgy hallottam, hogy más lánynak is udvarol... stb.) mit tegyek?". Ez az ismerkedés, a párVÁLASZTÁS ideje. Ha valami nem tetszik - szakítok.

2020. márc. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ez biztosan így van. Csak a fura az, hogy egy kapcsolat tönkremegy, jön a következő áldozat, akkor az lesz a legszuperebbül, legcsodálatosabb valaki. Aztán ha azzal is elválás lesz a vége, jön a következő áldozat, és akkor meg az lesz a legcsodálatosabban legszuperebb valaki...
2020. márc. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Csak azt, h az egyik közülük. És ez kb közel van a valósághoz is. Jobbat elképzelni sem tudok. Olyanokat mint ő időnként látok. Rosszabbat meg rengeteget.
2020. márc. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
57%
Én azt gondolom a barátomról. <3 Még nem találkoztam olyan emberrel, aki annyira kedves, okos, jószívű lenne, mint ő. <3
2020. márc. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Alex Fly ***** válasza:
Persze hogy a legcsodálatosabb -még a hibáival együtt is. Különben nem ő lenne a nejem.
2020. márc. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Igen mikor szerelmes vagyok valahogy nem akadok fent a hibákon.

Valószínűleg többet is bele látok mint kéne.

De egyértelműen azt érzem olyankor, hogy igen ő az, ez az a típus amit eddig kerestem.

Ha a közelében vagyok állandóan vidám vagyok.


Mikor nem vagyok szerelmes sokkal kritikusabb vagyok és sajnos minden hibát észre veszek amit nehéz magamban tartani sokszor.

2021. jan. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!