Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 20-25 kiló felesleggel milyen...

20-25 kiló felesleggel milyen sportot/mozgást érdemes űzni/csinálni a fogyáshoz?

Figyelt kérdés
Rendes diétás étrend mellett természetesen. A terem egyelőre nem jöhet szóba, de megpróbálok légkésőbb nyárra összespórolni rá, akkor majd úgy is nagyobb intenzitással lesz rá időm, de addig jó lenne 5-10 kilótól megszabadulni.

2016. ápr. 15. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:

milyen diétás étrendet alkalmazol? elküldöd üzibe? Amúgy szinte tök mindegy, milyen sportot végzel, a lényeg a mozgás. Ami az egész testet átmozgatja az a futás, kezdetben gyors gyaloglást is csinálhatsz, emellett a biciklizés is nagyon jó, itt a jó idő, menj ki a szabadba, ne szégyelld magad! Ha a lakásban szeretnél maradni, ajánlom Béres Alexandra Új kihívás edzés dvdjét, én azt szeretem csináálni, nagyon meg is izzaszt. Emellett a youtubeon is rengeteg fitness videót találsz. Később már magadnak is összetudod majd állítani a napi edzésedet. És három fontos dolog, amit ne felejts el soha: 1. a zsír 20 perc mozgás után kezd el égni 2.minden héten tarts egy pihenő napot és a 3. ne add fel, elsőre biztos nem fogd tudni végigcsinálni a fitness videókat, nekem se ment, ahogy senkinek se. Én nem járok edzőterembe, 15 kg-tól szabadultam meg részben ezeket a mozgásformákat végezve és soha nem használtam semmilyen fogyasztószert

17/L Írj majd, hogy megy

2016. ápr. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Túrázás, biciklizés, úszás, testépítés, amit szeretsz.
2016. ápr. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Futás, tornavideók - ezeket most még felejtsd el! Kicsinálod vele a térdedet!


Ekkora feleslegnél kezdősportnak a tempós séta, bicikli, úszás azok, amik működnek, plusz ha teheted, súlyzós edzések.

2016. ápr. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!