Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Adott egy 30 kilo felesleggel...

Adott egy 30 kilo felesleggel megáldott másfél éve szült nő (én), aki szeretne fogyni. Konditeremben nem fognak kinevetni?

Figyelt kérdés

Tudom szakállas téma, de én annyira hülyén nézek ki, és attól félek fél óra lépcsőzőgép után zuhálni fogok vörös fejjel. Magad is vagyok es nagyon kover is.

De ugy erzem kellene a mozgas a fogyashoz. Csak eppen nem merek lemenni a terembe. 😕


2017. jan. 23. 21:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nem jobban mint az utcán, sőt...mindenki tudja, hogy azért mész oda mert változtatni akarsz, és elhatároztad magad:) nem feltétlen kell terembe menni, heti 3-4 aerob edzés kell+szálkásitó étrend, az edzést megoldhatod biciklizéssel vagy kocogással is
2017. jan. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell mindig más véleménye szerint élni? Neked tényleg nem ér annyit a dolog, hogy lenyeld mit gondol rólad pár vadidegen ember, akit lehet, hogy soha többet nem fogsz látni?
2017. jan. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fognak. De ne is foglalkozz velük. Tipp: étrend a legfontosabb nem feltétlenül kell mozgás,persze nem árt semmiképpen sem.
2017. jan. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Szergej55 ***** válasza:
Röviden: nem.
2017. jan. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Becsülendő, ha valaki ilyen alkattal lemegy. Általában bele szoktak törődni.. vagy feladják igen korán... A legrosszabb, hogy sokan el sem jutnak a teremig.

Te változtatni szeretnél, ehhez pedig kitartás kell és elszántság. Ha ott vagy, ezekre összpontosíts és hamarosan nem lesz semmi szégyellni valód.

2017. jan. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Csatlakozom a többiekhez. Ne foglalkozz azokkal az esetleges fejletlenekkel, akik kinevetik azt, aki tesz azért, hogy szebb, erősebb, energikusabb legyen. A normálisak nem foglak kinevetni, s azok sem, akik nem másokkal foglalkoznak, hanem a saját edzésükkel. Becsülnivaló, ha mész edzeni, ne foglalkozz másokkal, saját magad sokkal, sokkal fontosabb annál.

Persze otthon is lehet edzeni, a fogyáshoz pedig elsősorban étrend kell, főleg ekkora feleslegnél az a döntő. Persze edzeni minél hamarabb kezdesz, annál jobb.

2017. jan. 24. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem kell neked ahhoz fél óra hogy zihálj, már 5 perc után zihálni fogsz.
2017. jan. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálunk a teremben elismeréssel szoktak azokra a nőkre nézni akik szülés után leakarják dolgozni a felesleget, és tenni akarnak magukért.
2017. jan. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Mondjuk valamifele kondim van mert egy nagy hegyoldal tetejen lakunk, ahova kabe 15 perc hegymenet utan lehet feljutni plusz babakocsi tolas.

De osszvissz ennyi.

Persze etrend az van, makro tapanyagos etrendet kovetem

2017. jan. 24. 10:48
 10/10 Dobrovics Dániel ***** válasza:
Azért mennek az emberek konditerembe, hogy változtassanak az életmódjukon és a testükön. Aki kinevet valakit a külsője miatt egy ilyen helyen, az nem normális. Mindenki elkezdte valahol. Senki nem tökéletes fizikummal kezdte. Ezt tartsd észben és ne foglalkozz a környezeteddel! Nagy mosolyt és sok sikert kívánok! :)
2017. jan. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!