Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 25 kiló felesleggel tényleg...

25 kiló felesleggel tényleg annyira egészségtelen kocogni? Az ízületek szempontjából. Csak pár hónap káros kocogásról, futásról lenne szó, hiszen utána úgyis lecsökkenne a súlyom annyira, amennyivel már nem lenne káros a futás.

Figyelt kérdés
2018. máj. 31. 23:08
 1/4 anonim válasza:

Szerintem ekkora túlsúllyal még ne, nekem +10 kg-val is megszívták az ízületeim annak idején. Addig is szobabicikli, emelkedőn séta stb. ajánlott szerintem.

És természetesen a kemény diéta, szénhidrátmentes a leghatékonyabb.


Plusz mindenképp keress fel egy személyi edzőt!!

2018. máj. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szénhidrátmenteset azért ne, az nagyon egészségtelen lenne, nem is ismerek olyat, még a zerocarberek is esznek szénhidrátot, én pedig még a ketogént sem ajánlanám csak úgy mindenkinek (pedig az főleg nem szénhidrátmentes alapból).


Nos, lehet, hogy nem lesz bajod, tuti futnak emberek nagyobb felesleggel is gond nélkül, de azért biztos, ami biztos alapon én inkább túráznék, bicikliznék a helyedben, nem sokáig kell kihagynod a kocogást, futást...

2018. jún. 1. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól függ mibe van az a 25 kiló meg hogy nézel ki, de tény ha látszik, és nem izom, és a lábad se bírja annyira, a futást ne.
2018. jún. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Próbáld ki. Nekem nem okozott gondot, igaz szigorúan követtem a fokozatosság elvét. Szépen lassan kocogj, sétálj bele eleinte.


A pulzuskontrollt nagyon ajánlom!

2018. jún. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!