Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem tisztel senki?

Martin02020 kérdése:

Miért nem tisztel senki?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudok rá jönni hogy mi az oka annak hogy mindenki kifiguráz, belém köt, és nem figyelnek rám..

Próbálok oda figyelni a viselkedésemre, hogy nehogy megbántsak valakit, de van hogy ha valaki beszól valami durvát,vissza szólok,és utána én érzem szarul magam,hogy most biztos valami sértőt mondtam... csendes típus vagyok, elvagyok magamnak, és pont emiatt nem tudom hogy miért szúrom az emberek szemét:(( miért ilyenek az emberek?


2020. márc. 19. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
47%

Túl nyílt vagy, esetleg nem figyelsz másokra.


Húzódj a háttérbe, és figyeld meg a többieket, miközben kerülöd a szemkontaktust (az agresszívak kihívásnak veszik).

2020. márc. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Légy ember, cselekedj emberként, és ne várd el a tiszteletet.
2020. márc. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A gyerekek 2/3-a szenved el ilyesmit iskolás korában. A megoldás: meg kell tanulnod keményen kiállni magadért. Ők nem erősebbek nálad, csak hangosabbak és agresszívebbek. Meg kellene tanulnod a visszatámadásos védekezést, és alkalmazni. Ahogy mondani szokták: tűzoltás tűzzel. Itt csak az segít.
2020. márc. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 pelgrim ***** válasza:

“Miért nem tisztel senki?”

Talán azért, mert nem tiszteled eléggé saját magadat (nem azt akiről gondolod hogy te vagy, akiről ábrándozol, hanem azt aki valójában vagy). Az embereket nem tudod megváltóztatni, de saját magadat igen. Valódi lényed helyes ismeretére alapozott, magabiztos szilárd öntudat tiszteletet vált ki az emberekben irántad, úgy mint belőled mások iránt.

2020. márc. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!