Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van akinek semmit sem fog...

Van akinek semmit sem fog változni az élete a vírus miatt, mert eddig is egy élettelen senki volt aki nem járt soha sehova?

Figyelt kérdés
25/F
2020. márc. 13. 14:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%

Én. Bár ezért nem nevezném magam élettelennek. Egyszerűen tényleg jobb dolgokat tudok csinálni a lakásomban, mint hogy elmenjek az olasz tengerpartra a 40 fokba izzadni, vagy iszonyú gagyi színházi előadásokra, amit kultúrának hívnak. Vagy halottvellhellóra táncolni?


Barátaimat is ide hívom, vagy maximum kimegyünk egy parkba a fák alá piálni. Meg néha van azzért 1-2 jó koncert.

2020. márc. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
46%

Nem járok soha sehova, de ettől még nem érzem élettelen senkinek! Sokat olvasok, dokufilmeket, útifilmeket nézek, nem vagyok beszűkült sem.

25 évesen már kicsit jobban megválogathatnád a szavaidat, és odafigyelhetnél a fogalmazásra, mert ez igy rohadt sértőre sikerült!!!!

2020. márc. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
De ugye a jó helyekre nem járnak sokan, úgy hogy azok nem fognak elmaradni, azokat nem zárják be stb.
2020. márc. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
37%
Az élettelen senki definíciója: Magát embernek valló lény, aki a fentiekben feltett "kérdéssel" provokálja embertársait. Uff!
2020. márc. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Hát mi túrázni járunk és sétálni, én eleve nem szeretem a tömeget. Én jelenleg munkanélküli vagyok, tehát nagyon nem fog most változni az életem.
2020. márc. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Mondjátok már el kérlek, mi abban a provokáció, amikor leírom hogy mi van velem?
2020. márc. 13. 15:15
 7/16 anonim ***** válasza:
89%
Egyedül egyetemre jártam, most még a koliból is hazazavartak 😂😂 Hát ez van, besz*ptam.
2020. márc. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A szóhasználatod! Az is éppen elég baj, ha magadat egy élettelen senkinek tartod (amúgy az élettelen nem az, akinek nincs izgi élete, hanem aki konkrétan halott, de már részletkérdés...) de az, hogy másokat is annak tartasz, ha hasonlóan élnek, az durva.
2020. márc. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Itt tényleg kezd mindenki autista lenni, ami szomorúbb az életképtelenségnél is. :(
2020. márc. 13. 15:33
 10/16 anonim ***** válasza:
Hogy az autizmus hogy a fenébe jön ide, azt nem értem, de akkor máskor fogalmazz világosabban, hogy magadra érted a jelzőt, és nem másokra.
2020. márc. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!