Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy férfinek milyen lehetősége...

Egy férfinek milyen lehetősége van külső gyökeres stílusváltásra? Többi lent.

Figyelt kérdés

Szemüveg, frizura, tetoválás, ékszer?


Tetoválást nem szeretnék, ékszerek sem vonzanak annyira. Max egy óra, de az sem volt. Ékszerben talán valami szolid arany, bár mintha már nem lenne divat. Az ilyen gagyi bőr fonott cuccokat sem szeretem.

Az utóbbi időkben lett egy szemüvegem ami annyira nem karakteres színben, mondjuk talán lehetett volna..

Ezen kívül mi lehetne még?


A lányoknak talán könnyebb a dolguk, új hajszín, köröm, 1 dkg smink stb..


2020. márc. 19. 20:27
 1/6 A kérdező kommentje:
Sajnos szakállat sem növeszthetek a munkám miatt. Pedig kipróbálnám.
2020. márc. 19. 20:28
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Ruhát kihagytad, egyébként meg bőrápolás (?), edzés, hízás, fogyás, vizfogyasztas, pihenés, napozás. Többet nem tudok.
2020. márc. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%

Ha szeretnéd, segítek nagyon szívesen. Szörnyen csúnya gyerek voltam, most kb. minden második lány megfordul utánam az utcán. Írj, bátran :)


20/F

2020. márc. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gyúrd ki magad.
2020. márc. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem régen 6mm hosszú volt a hajam, szemüveges voltam, full ízléstelen ruhákat vettem fel, most felül a hajam kb 25cm oldalt 2mm, a szemüveg lekerült, fültágítói vannak (26mm) septum piercing, lip piercing, tele vagyok tetoválva, a ruha táram is nagyon meg változott, általába vans cipőket veszek csőgatyákkal, valami vicces mintás pólóval... meg a zenei ízlésem is és a hobbim is megváltozott. Régen dubstepet hallgattam, ma már rock n rollt, jazzt... a hobbim pedig a gitározás lett és a régi erősítők, lemezjátszók, deckek gyűjtése :D egyedül ami megmaradt a régi énemből az talán az hogy nem járok kocsmába meg bulizni :D
2020. márc. 20. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kérdező, keress valamilyen férfi stílussal foglalkozó blogot, vagy keress efféle könyveket:


[link]


Ezekből például megtanulhatod, hogy melyik évszaktípushoz tartozol, vagyis milyen színek illenek a legjobban hozzád, meg efféle.

2020. márc. 20. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!