Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én vagyok szomorú,...

Csak én vagyok szomorú, kedvtelen a koronavírus miatt?

Figyelt kérdés
Olyan rossz, hogy itt a tavasz, jönne már a jó idő, de ki sem lehet menni, mert valami van a levegőben. Kezdenek kinyílni a virágok, sárgul az aranyeső, melegen süt a nap, mégis az ember nem tud ezeknek örülni, mert ez a vírus "beárnyékol" mindent. Tudjuk, hogy ez a tavasz már nem olyan lesz, mint a többi. Mintha egy katasztrófafilmben volnánk, minden olyan valótlannak tűnik, és mégis minden n

2020. márc. 20. 18:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Természetes dolog, hogy egy normális mentalitású ember nem tud örülni a bizonytalanságnak. Felelősségtudatosan viselkedve is lehet jókedvű egy ember, - zökkentsd ki magad a szomorkás hangulatodból valami szokatlannal! Nyissál sokszor ablakot! Zenehallgatás...
2020. márc. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Csak z idegesít, hogy nem feltétlen fognak megjelenni a mezítlábas nők:(.
2020. márc. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
100%
Azaz érdekes, hogy bár a tavaszt én is nagyon vártam, elegem lett a hidegből. De! Mivel én antiszoc vagyok és utálom az embereket én élvezem ezt a helyzetet. Amúgy sem akartam menni sehova, szóval nekem nem okoz gondot az otthon lét. Ja és ma voltam az Aldiban már fel van festve hogy hol álljanak az emberek, végre!!! Imádom!!! Az a sok b*zi sz*r ember végre nem áll a nyakamban, nem zavarják az aurám.
2020. márc. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Haaaaaat annyira nincs jó idő.. jövőhétre havazást mondanak
2020. márc. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 NovaSenpai válasza:

hát en mindig az vagyok ugy hogy mind1 legsziveseben nem is léteznek de hat ha ilyen történe szomoruak lennének a szuleim

vagy mi?

2020. jún. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!