Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A "rosszfiús" viselkedés...

A "rosszfiús" viselkedés kizárja a jó tanulmányi teljesítmény elérését?

Figyelt kérdés
Szerintem attól hogy valaki rosszfiúsan viselkedik még lehet akár jó tanuló. Ti hogy gondoljátok?

2020. márc. 20. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

Nincsen összefüggés szerintem.

Nem mindegy, hogy hogyan van értelmezve a rosszfiú.

A hétköznapi értelemben a tróger kifejezéssel van összeforrva, valójában ehhez nincsen köze.

2020. márc. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha játsza magát akkor persze. Ha komolyan rosszfiú akkor nem.


Én ismertem rosszfiút játszó srácot. Ha nem volt közönsége normális volt, jó tanuló stb, amint volt közönsége produkálta magát, hogy népszerűbb legyen.

2020. márc. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%

Egyik sracnak se neztem a jegyeit.

N

2020. márc. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak akik zsiványok de azért tudják hogy mi a kötelességük és vannak céljaik..szerintem ők ilyenek.
2020. márc. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szeirntem nem zárja ki.

Lehet, hogy csak "nagyon nagynak akarja magát mutatni", de közben meg tök intelligens, jók a jegyei.

Szerintme létezhet ilyen.

Pl ha "rosszfiúsan " öltözködik, de nagyon vág az esze.

2020. márc. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi köze a kettőnek egymáshoz. Az egyik osztálytársammal mindig probléma volt a viselkedésével és orvos lett mai napig úgy hívják DR Budai Dénes.
2020. márc. 24. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!