Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert vagyok hulye?

Katarina Cosgrove kérdése:

Miert vagyok hulye?

Figyelt kérdés
semmit nem tudok megcsinalni egyedul.Mindig valakinek a segitsegere vagyom.Mit tegyek?

2020. márc. 21. 13:00
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Bízz jobban magadban. Próbálj minél több dolgot egyedül megcsinálni, és amint egyre több minden sikerül, az úgy építi az önbizalmadat.
2020. márc. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pl mik ezek a tevékenységek, amik ennyire nem mennek?
2020. márc. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 zoeke válasza:
59%
Ez nem azt jelenti, hogy hulye vagy. Megis milyen dolgokat nem tudsz megoldani?
2020. márc. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, én sem vagyok különb... Van, akit az élet nevelt, így erős.
2020. márc. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ugy erzem hogy semmi nem megy meg a ruhaima sem tudom elpakolni segitseg nelkul mert ugy erzes hogy elrontom
2020. márc. 21. 17:00
 6/8 anonim ***** válasza:

Na én pont az ellenkezője vagyok. Vannak olyan dolgok amik gyorsabban mennek nekem mint másnak, és ha más ott van akkor azt érzem feltart (kivéve ha csak néz). És vannak olyan dolgok aminél kicsit többet kell kísérleteznem és gondolkoznom mint másnak. Itt meg nem szeretem ha sürgetve vagyok.


Mondjuk inkább szerelésnél, nem egy ruha elpakolásánál.


A megoldás hogy csináld. Ha elszúrod akkor mi van? Össze lehet hajtogatni ismételten. Ha kell ki lehet vasalni megint.


Én valamelyik nap 3 méter benzincsövet dobtam ki (4000 forint volt) mert elszúrtam és vennem kellett másikat. Ez van. Tapasztalat. A következőt nem szúrtam el és az azutánit se fogom.

Amíg nem visszacsinálhatatlan a hiba, addig le kell szrni ha valami nem sikerül elsőre.

2020. márc. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
koszonom a sok valaszt megprobalom
2020. márc. 22. 16:20
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindig az legyen a tudatodban, hogy ezt én megtudom csinálni egyedül is menni fog képes vagyok rá. Így előbb-utóbb sikerülni fog és ettől erősödik a lelked.
2020. márc. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!