Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sajnos nagyon rossz véleményem...

Sajnos nagyon rossz véleményem lett az Magyarországon felbukkanó ázsiai emberekről. Mit tegyek a rossz érzéseim ellen? Ti hogy vagytok vele?

Figyelt kérdés

A minap utaztam a 4-6-oson, és egy ázsiai fiú felszállt maszkban. Nagyon kellett uralkodnom magamon, hogy ne menjek oda hozzá, és ne kiabáljam le a fejét, hogy milyen bajt hoztak Európára, Magyarországra.


Tudom, nem csak ők tehetnek erről. Tudom, hogy az az ázsiai fiú végképp semmiről sem tehet. Bennem mégis egyre erősödik a harag. Mit tegyek, hogy csökkentsem a haragot? Bennetek is meg van ez az érzés? Mit tegyünk ellene?


Félek, hogy sok emberből ez később nyílt agressziót, tettlegességet válthat ki.


2020. márc. 22. 17:32
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Pont az ilyen hülyék (már ne is haragudj) miatt kellett megvigasztalnom az egyik barátnőmet, amikor sírt.

Kínai, de már majdnem 10 éve nem járt Kínában. Amikor elkezdődött a vírus Európában terjedni, nagyon sokszor kapott gyűlölködő tekinteteket. Egyszer utaztunk a metrón, és egy 40 év körüli férfi elkezdett vele üvöltözni, hogy takarodjon haza és mit képzel, hogy terjeszti itt a betegségét. Ennél sokkal csúnyábbakat is mondott, de azt már nem engedné át a szűrő. Teszem hozzá ez a barátnőm 18 éves. El tudod képzelni, milyen rosszul esett ez neki és hogy megijedt? Még egy óráig sírt utána.

Az is lehet, hogy a melletted ülő magyar több embert fertőzött meg, mert pont Kínából tért haza egy vakáció nyomán.

Először is fel kéne fogni és el kéne fogadni, hogy nem szabad bedőlni az ostobaságnak, hanem higgadtan kell viszonyulni minden szituációhoz. Ez nehéz sajnos sokaknak.

2020. márc. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
80%

Erre mondom, hogy primitív barmok az ilyen emberek...


Nehogy azt hidd, hogy valaki nem európai vonásokkal rendelkezik, az mind egy kalap...


Azt bezzeg nem tudod, hogy mennyi felelőtlen európai ment olyan helyre, ahol a vírust felszedték...


Ostoba rokonom is kubába utazott rokonlátogatásra, most meg nem tudnak vissza jönni.


Nem véletlen nem vagyok jóba velük.


Fogd vissza magad és IQ-d is használd, gyökér...

2020. márc. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
78%
Ne szidjátok már a kérdezőt, leírta, hogy ő sem érzi jogosnak a dolgot, és tenni akar ellene.
2020. márc. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
64%

Kérdező!

Mielőtt nekitámadsz egy kínainak, először nézzél végig magadon.

Gyanítom, hogy ha levennéd magadról a Kínában gyártott termékeket a cipőtől az alsógatyáig, akkor Kína nélkül most ott állnál pucéran a villamoson.

2020. márc. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm annak, aki normális reakcióval, értelmes válasszal méltatta a kérdésemet.


Aki lenácizott, legyökerezett, az alaposan leminősítette magát olvasás értésből.

2020. márc. 22. 19:32
 16/26 anonim ***** válasza:
60%
10 éve Tunéziában nyaraltunk, kötőhártyagyulladást kaptunk, de valami nagyon durvát. Az ottani orvos fujjogott ránk, hogy minden betegséget beviszünk. A vicces, itthon a felvételek visszanézésekor vettük észre, hogy egy hajókránduláson az egyik ott dolgozónak is fertőzött volt a szeme, akinek a párom segített, valószínűleg tőle kaptuk el.
2020. márc. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
87%
A magyarokat sem kell félteni. Nagy részük még most sem mos normálisan kezet és szarik az előírásokra.
2020. márc. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
62%

mert szerinted mit mondjunk rád, te nagyon...?

az vagy. egy rasszista sgg. mi másnak hívjunk, ha totál random szeretnéd leüvölteni valaki fejét, mert nem úgy néz ki, mint a te nagymagyar fehér fejed?

2020. márc. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
61%
És az az ázsiai fiú mit tehet arról, hogy kitört a vírus??? A Mo.-on èlô ázsiaiak kb soha vagy csak alig térnek haza a hazájukba. Undorító rasszista vagy, na én az ilyeneket vetem meg szívbôl.
2020. márc. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
61%
van egy jó ötletem mit tegyél: mielőtt elkezdesz random emberekkel üvöltözni mert nem fehérek, jusson eszedbe, hogy lehet hogy pont én állok a hátuk mögött, és már most nagyon szeretnék behúzni neked egyet.
2020. márc. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!