Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sajnos nagyon rossz véleményem...

Sajnos nagyon rossz véleményem lett az Magyarországon felbukkanó ázsiai emberekről. Mit tegyek a rossz érzéseim ellen? Ti hogy vagytok vele?

Figyelt kérdés

A minap utaztam a 4-6-oson, és egy ázsiai fiú felszállt maszkban. Nagyon kellett uralkodnom magamon, hogy ne menjek oda hozzá, és ne kiabáljam le a fejét, hogy milyen bajt hoztak Európára, Magyarországra.


Tudom, nem csak ők tehetnek erről. Tudom, hogy az az ázsiai fiú végképp semmiről sem tehet. Bennem mégis egyre erősödik a harag. Mit tegyek, hogy csökkentsem a haragot? Bennetek is meg van ez az érzés? Mit tegyünk ellene?


Félek, hogy sok emberből ez később nyílt agressziót, tettlegességet válthat ki.


2020. márc. 22. 17:32
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

#13:

Ne nyalizzál már ilyen feltűnően.

2020. márc. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

#15:

Nehogy már még neked álljon feljebb! Dél-Afrikában meg az ott rekedt magyarokat akarják meglincselni, mert váltig állítják, hogy ők vitték oda a vírust, na ehhez mit szólsz? Mostmár átbillent a mérleg, ugye.

2020. márc. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
#20: Ez pont olyan gyenge volt, mint amilyen gyenge te lehetsz. :D
2020. márc. 26. 20:48
 24/26 anonim ***** válasza:
70%

"Ne szidjátok már a kérdezőt, leírta, hogy ő sem érzi jogosnak a dolgot, és tenni akar ellene."


Helyes!

Akkor először jól vágja orrba saját magát.

(Hátha helyrebillennek a dolgok a fejében.)

2020. márc. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
46%
Ez az egész korona vírus cucc eddig is jelen volt az életünkben. Kutyák, macskák voltak a hordozók. Csak mutálódott. Szóval ha most van kutyád vagy macskád lekiabálod, hogy miért mutálta tovább a vírust?:D nem egész Ázsiát kell utálni. Nem is egész Kínát. Hanem azt az embert aki elkezdte. Nem ázsiaiak hozták be ide a vírust hanem olaszból hazatérő MAGYAR diákok. Szóval én azt javaslom hogy vagy a saját fajtád utáld vagy senkit.
2020. márc. 28. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Óriás majmaim válasza:
0%
Csak az idióta ember veszi komolyan ezt a járványt. Azt kéne tenni amit a svédek tettek. Gyáva idióták vagytok, és még mást basznátok le, vernétek meg, ölnétek meg. Mellesleg, a magyar annyira európainak érzi magát.. Csak tudnám miért. Rohadtul Ázsiában vannak a gyökereink, ti pedig itt eurapeoztok összevissza, mik vagytok ti, nácik? Remélem ide az anti-rasszista mozgalom már fegyverrel tőr be nem csak festékszóróval. Undorodom a gusztustalan, arrogáns és tudatlanságtól túltelt mentalitásotoktól rohadékok, nem igaz h csak én és pár magyar normális, akkor inkább vegyenek meg minket a külföldiek.
2020. júl. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!