Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Eltűnik hamarosan az átlagmagy...

Eltűnik hamarosan az átlagmagyar túlzott egója ha beüt a válság?

Figyelt kérdés

Az elmúlt időben túl sokan villogtak hogy uj auto uj telo ilyen nyaralas "fussa rá jól keresünk" "van miből törlesszem".


Most nagyon úgy tűnik hogy sokaknak forog kockán a létbiztonsága, kicsit majd visszavesznek ezek az emberek az arcukból?


A napokban egy szakács nyilatkozott hogy nem tudja majd etetni a családját, mert a korábbi 600 nettó helyett minimálbért fizet a munkáltató.

Amikor 600at kapott nem gondolt arra hogy mi lesz ha nem fog annyit kapni? Mert valljuk be 600bol mar illik felretenni tudni.


2020. márc. 22. 20:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
csöves rage
2020. márc. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Az ego nem csak ebben nyilvánul meg. Nem kell ahhoz sok pénz, sőt szinte semmi, hogy az ego az égben legyen.
2020. márc. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
első, ezt kifejtenéd?
2020. márc. 22. 20:19
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
Legszebb öröm a káröröm..aki jól keres és megteheti hogy "villogjon" az nem nagyképüség. Sokan most kicsit visszaesnek anyagilag de a hozzáállásodból itélve olyan vesztesek sose lesznek mint te.
2020. márc. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Jó nagy proli lehetsz kedves utolso, csak bem felmondtak neked es varod a csodat?:)
2020. márc. 22. 20:27
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
Az is túlzott egó, ha valaki azon élvezkedik, hogy másnak szarabb lesz, akinek eddig jó volt, csak hogy kicsit kevésbé érezze nyomorultul önmagát. Szóval ezek alapján nem, nem fog eltűnni.
2020. márc. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
64%
Vállalkozó vagyok élelmiszeripar, hidd el én csak jobban keresek a vírus miatt mint eddig, de sajnállak hogy ilyen okádék szar ember vagy. Inkább azon dolgozz hogy ne legyél egy semmitérő hulladék, ne másoktól sajnáld amiért megdolgoznak
2020. márc. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
69%
btw igaza van az egyik előttem szólónak, ez nem pénz kérdése. Sokszor a legostobább, legcsóróbb, legszánalmasabb embereknek van a legnagyobb egója.
2020. márc. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
54%

Kérdező te nem vagy jó ember.

Világ szinten óvatosabbak lesznek az emberek anyagiakat tekintve. A világ nem is olyan sok idő után ha helyreáll minden visszatér a járvány előtti állapothoz.


Csak egy tanács, fejleszd magadat. Empátiát elsősorban, látni fogod mennyivel másabb a világ ha nem lenézve másikat éled az életedet.

2020. márc. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
43%

Kellett már ez a pofon az emberiségnek, végre nincs kivétel a gazdag és nélkülöző között, bár előbbit így is később töri meg ez az egész.

Itt nem személyiségről viselkedésről van szó leginkább, hanem hogy alázatosabbnak kellene lennie az embernek.


Az ember olyan hogy minél többet kap kézbe, annál többet költ, pazarol, 27 évesen senkiről nem tudok akinek milliók lennének megtakarítva, még ha szülőknél is él. Én rakok félre, pedig le lehetne cserélni a 7 éves erősítőmet, hangfalaimat de minek? Első fizetésemből a jogsimat csináltam, egyik ismerősöm kinti munka mellett, rögtön a nagy köbcentis autókat nézegette, de még 1 évet nem dolgozott ott.


Én készülök arra hogy a lelassult világ, amint beindul durván visszafog ütni, akik meg ilyenkor is dorbézolnak azok fognak a legjobban károgni.

Az milyen már hogy a magyar celebek 80%-a várja az emberek segítségét mert munka és pénz nélkül maradtak, kit érdekel? Nem kéne 2 szintes házakban gondolkodni, meg prémium autókkal foglalkozni, száz hitel mellett, mert ezek kölcsönből kölcsönbe mennek hogy jól éljenek.

Egy sánta laci biztos nem 200 ezerből él havonta, mégis van pofájuk kamera elé állni hogy nincs megtakarítás, otthon kellett volna ülni a pénzen, nem utazgatni.

2020. márc. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!