Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan, aki nagyon...

Van itt olyan, aki nagyon sokat fogyott és ettől pozitív irányba változott az élete?

Figyelt kérdés
Elég rosszul érzem magam a külsőm miatt. 24 évesen 164 cm és 75 kg vagyok, decemberben még 84 voltam. Bár, hülyén hangzik, de sokáig ugyanolyan 50pár kgosnak éreztem magam, hiába mutatott sokkal (nagyon sokkal) többet a mérleg, nekem tetszett amit a tükörben láttam. Csak akkor vágott pofán a valóság,amikor képeken láttam az alakomat, aztán már az arcom is szörnyen megváltozott. Nagyon aggódom az egészségem miatt is illetve romlott a szexuális kapcsolatom is a barátommal,aminek biztos, hogy ez az oka. December eleje óta 8kg ment le, tudom, hogy ez nem sok, főleg, mert rengeteg van még hátra, de nem is érzek semmi változást. Ha lemegy még 10kg biztos másabb lesz, de sokszor eszembe jut, hogy mi lesz, ha mégsem? Hisz mikor meghíztam is csinosnak láttam magam, mi lesz, ha visszafogyok, de ugyanúgy undorodni fogok magamtól, mint 84kgosan? Nehezen tudom elképzelni, hogy újra olyan önbizalmam lesz és magabiztosnak fogom érezni magam, mint anno mikor 58 kg voltam. (Képeket nézve akkor voltam a legcsinosabb) Félek, hogy belül mindig ez a csokira éhes, colát szürcsölő, egészsegtelen dolgokat zabáló, dagadt gyenge nő leszek, amilyen az elmúlt 3 évben voltam. Van itt olyan, akinek sikerült 20 kgnál többet fogynia és utána pozitívabb lett az élete?
2020. márc. 23. 06:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt hittem csak én vagyok így vele. Dettó ugyan ez. Nem láttam magamon, hogy mekkora lettem. Ha a tükörbe néztem, úgy láttam van egy "pici" felesleg, de nem vészes. 162 cm, most 69kg vagyok. Aztán a tavaly kimentünk grillezni a barátokkal, az egyik csaj csinált egy rakás fotót amit nem láttam, csak miután fel töltött a netre. El voltam szörnyedve azon ahogy kinézek. Az arcom hájas, tokás, a testem hatalmas, nagy has, széles hát egyszóval undorító. Aztán teherbe estem, a hasam csak nőtt, egyáltalán nem voltam szép kismama. A terhesség közepe felé, úgy látszott mintha elhiztam volna. Még a reptéren is félve kérdezték, hogy terhes vagyok e. Igaz még nem sikerült le fogyni,de minden nap küzdök. Tornázok egészségesen étkezek (legalább is igyekszek) és abban reménykedek hogy újra 58-60 kg leszek. És biztos vagyok benne hogy pozitívabb irányba változik majd az életem, és több lesz az önbizalmam, kiegyensúlyozottabb leszek
2020. márc. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

14-15 évesen kb 95 kg voltam. Jelenleg 178 cm vagyok, de akkor szerintem egy picivel alacsonyabb is voltam.


Szóval elég nagy darab voltam, persze nulla izomzattam.


Valamennyivel több mint 6 hónap alatt fogytam 30kgot és hírtelen 64kgos kifejezetten vékony fiúvá váltam.


A 94 és 64kg között óriási külömbség volt és míg az egyiknél a gyorsabb sétától és lépcsőzéstől kifulladtam, amikor 70kg körül jártam már 5kmreket futottam és egyik nap csak több kedvem volt futni és lefutottam 15kmt.


Szerintem ez szépen leírja, hogy fizikailag óriási volt a külömbség és életminőségben is.


Ami nekem fogyás közben nem tünt fel, mert mindennap a tükörben néztem, de a környezetem folyamatosan dícsért és csodálkozott hogy mi történik velem.


Meg addig én voltam a legrondább fiú a lányok szemében. Tipikusan azaz eset akinek jól kinéző barátai voltak és így sokat voltam együtt lányokkal, de míg a barátaimat úgy kezelték mint bármely tini amerikai filmben a "menő focistákat" engem elkerültek.


Ezt tökéletesen megmutatja,hogy egyszer felelsz vagy merszezésnél mindenki erősen szexuális feladatokat kapott (persze felnőtt szemmel gyerekesek) én csak olyanokat, hogy "Csinálj 10 fekvőtámaszt", "Fusd körbe az asztalt" stb..., amikor meg egyik barátom észlelte a helyzetet és kicsit megsajnált feldobta azt az ötletet, hogy csókoljam meg Jázmint (a lány aki tetszett akkor) és végül kb 15 perces rábeszélés után a lány adott egy arcra puszit.


A végén már nem csak én, hanem mindenki kínosan érezte magát.


A lényeg, hogy abszolút figyelmen kívül hagytak a lányok, bizonyos esetekben undorodtak tőlem, pedig a "kövér, de jófej" kategóriát erősítettem.


Majd mikor lefogytam érezhetően már volt az emerek hozzáállása.


A lányoknál maradva végre emberszámba vettek és még mindig nem voltam Adonisz, de már volt esélyem náluk és rengeteg sikerélményem volt.


A fiúk is komolyabban vettek. Persze ezt csak utólag vettem észre, de amikor kövér voltam olyan mintha negatívan kítéltek volna meg. Főként lustának és butának.


Pl.: Nem hitték el sokszor hogy jobb vagyok egy tantárgyon belül mint ők, amikor segíteni akartam nekik.


Majd mikor lefogytam hírtelen én lettem az az ember aki letett az asztalra valamit, amihez motiváció és kitartás kellett és onnantól eltüntek ezek a negatív megítélések.


Meg persze az új emberekkel való találkozás is megváltozott. Teljesen máshogy kezeltek az emberek.

2020. márc. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!