Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért jellemző nagyon sok...

Miért jellemző nagyon sok nőre, hogy elszórják az összes pénzük?

Figyelt kérdés

Járvány kapcsán jutott most eszembe. Ismerősi körben sok haverom barátnője csinálja azt, hogy minden pénzüket elköltik bulikára hétvégente, rosszabb esetben hitelre vesznek meg dolgokat. Most ebben a rendkívül válságos helyzetben persze hallom a sirámokat, hogy nem tudja a következő havi albérletét sem fizetni. Ilyenkor vagy marad az, hogy ismét a férfi fizet, vagy hazamennek a családhoz, akik bármikor megsegítik őket pénzzel.

Szerintem ez nagyon nagy baj. Én nem lennék együtt olyannal, aki nem képes bánni a pénzzel, és mondom, tisztában vagyok vele, hogy nem mindenkire jellemző, de azt látom, hogy ez gyakorlatilag általános felnőttnek mondható 30-as nőknél is.


2020. márc. 23. 15:09
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

19: XDDDD

Nesze neked anonim női vallomás:


A páromnak 1 notebookja van, nekem 2.

A páromnak 1 pendrive-ja van, nekem 2.

A páromnak 1 külső HDD-ja van, nekem 4.

A páromnak 1 autója van, és nekem is 1 van. (Kéne mellé egy MX-5 is, de arra sajna nincs keret.)

A páromnak 5 pár cipője van, nekem 10. (2 téli bakancs, 1 túracipő, 2 sportcipő, 2 túraszandál, 2 alacsony magassarkú, 1 papucs a kertbe. Juj, mindjárt elsüllyedek szégyenemben ettől a mennyiségtől! XD)

A páromnak kb. 2x több kabátja van, mint nekem!

A páromnak 2 hátizsákja és 2 övtáskája van, nekem 5 hátizsákom, 2 övtáskám és 1 válltáskám. (Ettől is mindjárt elsüllyedek szégyenemben! XD)

A párom 3 hetente jár fodrászhoz, én 3 havonta! :P

A páromnak nincs ékszere, nekem meg ugyan van, de tíz éve összvissz 2 fülbevalót meg 1 nyakláncot hordok kb. 3 havonta egyszer. (XD Azért kidobni nem fogom a többit, elférnek a fiók mélyén.)

A páromnak 2 karórája van, nekem utoljára tini koromban volt és azóta sincs! :P

A páromnak harmadannyi ruhája van, mint nekem. (Ő egyenruhában dolgozik, én meg nem.)

2020. márc. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Laylah ***** válasza:
Ugyananannyi ruhánk van, cipője 3-4x annyi van mint nekem, ékszereim csak bizsuk, ami ezüst, azt tőle kaptam. A PC-je kétszer annyiba került mint az enyém, ráadásul ő vette nekem alkalmakra. Általában véve én fizetem kettőnk kajáját, nagyobb bevásárlásokkor ő (20-30k ft max, de csak alkalmanként), plusz ő fizeti a rezsinket is. Így kb. egálban vagyunk. Csak épp ő keres 300 felett, én meg kb. 200-at. Félretenni így is tudunk mindketten, nem okoz gondot a nyaralás, a wellness hétvégék. Költünk "feleslegesen" (pl. ruhák, kozmetikumok, neki napi szinten energiaital, cigi, üdítők, stb.), de nem végtelenül.
2020. márc. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!