Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valójában milyen típusú ember...

Valójában milyen típusú ember fél a kirájási tilalomtól?

Figyelt kérdés
2020. márc. 23. 20:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
Aki minden szarral elnyomja a saját figyelmét, hogy ne kelljen egy percig sem egyedül maradnia magával...
2020. márc. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
A hülye emberek, akik azt hiszik, hogy a kijárási tilalom egyenlő azzal, hogy bezárnak az élelmiszerboltok, és az elmúlt hetekben emiatt felhalmoztak otthon egy évre való élelmiszert, de még mindig rettegnek, most már amiatt, hogy majd betör hozzájuk a többi ember a kaja miatt, és ezért vásároltak fel fegyvereket is szép számmal.
2020. márc. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
62%
79% Amúgy azok vajon tudnak célozni? Vagy tudnák használni vészhelyzetben a fegyvereket?
2020. márc. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 dellfil ***** válasza:
67%

" kirájási"... :D

Tetszik ez a szó... még ha a hibázás szülte is. :)

Azok az emberek, akik nem képesek örülni a "magány"-nak.

Azaz azok, akiknek állandó késztetésük van arra, hogy valaki/valakik körül zümmögjenek, és/vagy ugyanez történjen körülöttük. Azaz az - általam ismert - emberek többsége. :D

(Én ebből a szempontból igencsak "antiszociális" vagyok. De NEM büszke erre. Csak úgy van nálam ez a dolog... :D)

A "hemzsegi-nyüzsögi" típusú ember. Ebből van a legtöbb. Az EMBER már csak ilyen... Khm. A jelzőt kihagyom, mert - tudom - igazságtalan. :)

Nekik legyen mutatva.

Igen, jogos a kérdés: ""Ha már ilyen "magány kedvelő" vagy, mi a ...szért posztolsz?""

Há' csak. :D


dellfil

2020. márc. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

- nincs 1 havi tartalékuk (sem)

- kicsi a lakás ahhoz képest, hogy hányan laknak, és egymás idegeire mennek 5 perc alatt

- nem jönnek ki egymással, és egymás idegeire mennek 5 perc alatt

- alapból nyüzsik

- nem tudják lefoglalni magukat otthon

- "nekem ne dirigáljon senki", "nincs is koronavírus", "rajtam úgyis tünet nélkül átmegy majd, ha más meghal, az meg nem számít, ilyen az evolúció" típusú emberek

2020. márc. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
Én, mert nem akarok elesni a munkahelyemtől és a fizetésemtől.
2020. márc. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%
Amelyik képtelen arra, hogy közösségi szemlélettel tekintsen egy problémára, közösségi érdeke(ke)t vegyen figyelembe egy probléma(sor) megoldása folyamán, az alkalmazkodás legkisebb szikrája nincs meg benne, tudálékos, együgyű, önző, szűk látókörű. Sérült az értékrendje/önértékelése. Dióhéjban ennyi!
2020. márc. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
66%
A kijarasi tilalomtol nem felni kell hanem betartani, aki viszont megserti, azt viszont kegyetlenul buntetni !!!
2020. márc. 24. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
31%
Vérbeli ellenzékiek, akik csakazértis elleneznek minden intézkedést, amit a kormány hoz. Nem azért, mert maga az intézkedés lenne rossz vagy helytelen, hanem azért, mert a kormánnyal van bajuk.
2020. márc. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
72%

Sajnos egyet kell értsek azzal, hogy az ellenzék csak azt lesi mibe tudnak belekötni. Nem sztárolom a mostani kormányt, de valaha is hallottatok olyat hogy a népért bármit is tettek volna az előző vezetésről? Mert én nem!

Egyébként komolyabban vehetnék honfitársaink a féltést, mert az értünk van! Megfogadni nem gyávaság!

2020. márc. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!