Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti egyetértetek a kijárási...

Ti egyetértetek a kijárási korlátozással ami holnaptól lép életbe? Jól tette Orbán Viktor hogy bevezette?

Figyelt kérdés
Én ennek ellenére holnap reggel megyek dolgozni és ezzel nem vagyok egyedül.Legalább intézkedett a kormány.
2020. márc. 27. 09:13
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
62%
Ez nem Orbán Viktoron vagy a Fideszen múlik. A járvány globális, minden országban ilyen intézkedések vannak vagy lesznek heteken belül. Tetszik vagy sem ezt el kell fogadni, mert sokkal nagyobb baj lenne korlátozások nélkül.
2020. márc. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
#1-es de szerinted jól kezeli a kormány ezt a helyzetet?
2020. márc. 27. 09:17
 3/31 anonim ***** válasza:
88%

Mar ker hete kellett volna...

De meg igy is joval korabban leptek meg mint az olaszok es ez tetszik vagy sem pozitiv. Rosszabb, lassabb benazast “vartam” toluk.

Nem vagyok fideszes, es persze mindig mindent lehet jobban csinalni vagy okoskodva utolag kivulrol nulla hatterismerettel pofazni de nagyjabol jol kezeli a kormany a szart

2020. márc. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 nemaRendőrség ***** válasza:
82%

@1

Kivéve mondjuk svédországban ahol nincs semmi tilalom és a kormány azt mondja ez a nátha nem éri meg a hihetetlen gazdasági visszaesést ami mindenhol máshol lesz, és amibe sokkal többen fognak belehalni.


Igazából az áll a rendeletben, hogy nem mehetsz ki, kivéve ha ki akarsz

2020. márc. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Szerintem is jól cselekszenek.Mondjuk azt hogy a munkanélküli segélyt nem akarják megemelni szemétségnek tartom.Nem kéne az út szélén hagyni azokat akik a járvány miatt elvesztették a munkahelyüket.
2020. márc. 27. 09:23
 6/31 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem lehetne szigorúbb.
2020. márc. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
#6-os igen az emberek egészsége a legfontosabb.
2020. márc. 27. 09:27
 8/31 anonim ***** válasza:
85%

Nem rossz, de lehetett volna korábban, és mindenképpen szigorítanék rajta.

Csak indokolt esetben = fodrász, manikűrös??? Ez például vicc...

2020. márc. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
71%
Négyes Svédország meg is fogja szívni.
2020. márc. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 Lazy Lover ***** válasza:
33%
9 mi is meg fogjuk az a sok munka nélküli mit fog csinálni? Pl én akinek nincs munkája? Meg nem kicsi adó bevétel ki esés lesz se baj Kína majd ad kölcsön....
2020. márc. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!