Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nálatok is kint korzózik az...

Nálatok is kint korzózik az összes öregember?

Figyelt kérdés
Azt hittem ma végre kapok lisztet a boltban, de mire 8ra leértem, megint elkapkodták. És tele van az utca, a piac meg a boltok öregekkel. Mi értelme a rendeletnek, ha nem tartják be?
2020. márc. 28. 08:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
Nálunk nem, a mi környékünkön (vidéki nagyváros) nem tapasztalom ezt.
2020. márc. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%

Nálunk mindenki korzózik. Csak kutyát akartam sétáltatni, de lépni nem lehetett a visongó kölyköktől, az öregektől, a pont most az utcán sportolóktól.

A vírus tünetei a láz, köhögés és a csillapíthatatlan vágy a mászkálásra.

2020. márc. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
Nálunk elég kihaltak az utcák (Budapest külső kerülete, lakótelep). Mikor voltam kinn, egy pár ember volt, de mondjuk tizenöt méterenként egy. Amúgy a boltba ha 8-ra értél le, akkor ha a boltos betartotta a szabályokat, tuti nem az öregek hordták el a lisztet, mert ők csak 9-től mehetnek :-)
2020. márc. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
3, írtam, hogy tele volt a bolt öregekkel 8kor. Senki se szólt nekik. A posta előtt is ott várakoztak, ahogy eddig. Megyeszékhely.
2020. márc. 28. 09:06
 5/15 anonim ***** válasza:
88%

A lisztel nem hiszem, hogy porbléma lenne. Kb összesen 500kg lisztet láttam minimum ma reggel a Fót Auchanban.


Ami nagyon furcsa volt, hogy rengeteg idős ember volt, akik 100% hogy betöltötték a 65 évet.


Leszarom módon most mentek vásárolni, úgy hogy amúgy valószínűleg sokkal kevesebben lesznek a kijelölt 9-12es időzónában.


Az is lehet, hogy nem egyedül vásároltak és akkor 9-12ig nem tudnának kimenni, de akkor meg minek kisérgetik az unokákat és gyereküket (akik már +40esek) vásárolni?

2020. márc. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is meglepően sokan vannak kint. Az ablak pont egy térre néz, ahol padok és távolabb boltok vannak. A padok tele idős emberrel, egymás s#ggénben. Ráadásul a szülők kiengedik a gyerekeiket is, így azok is a környéken bandáznak. A boltok előtt több méteres sor áll. A pékségnél már nyitás előtt sor volt. Egyenlőre semmi jelét nem látom annak, hogy bárkire is hatással lenne a korlátozás. Amíg nincsenek szankciók, addig szerintem nem is fog változni a helyzet.
2020. márc. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
31%
Nem tudom, otthon vagyok, nem látom. Ha te kint vagy, és ezt látod, akkor te is korzózol és része vagy a problémának. Gyakorolj önkritikát.
2020. márc. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Boltba mentem és levittem a kutyát. Ráadásul a megadott időben mentem, amikor mi fiatalok mehetünk, hogy ne veszélyeztessem az öregeket.
2020. márc. 28. 09:51
 9/15 anonim ***** válasza:
91%
Azaz erdekes, hogy fiatalokat nem latni Budapest utcain, csak idoseket, szépen nyugodtan setalgatni.. 20/L
2020. márc. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
24%

#9:

Nem tudom, hogy te hol a fenében laksz, de nyugodj meg, fiatalok is vannak szép számmal az utcákon. Nem kéne ennyire általánosítani.

2020. márc. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!