Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet tenni az ellen,...

Hogyan lehet tenni az ellen, hogy igénytelen környezetben az egyén is igénytelenné váljon?

Figyelt kérdés

2019. júl. 6. 17:51
 1/2 Metionin ***** válasza:
100%
Kell egy másik környezet ahol ennek az ellenkezője jellemző. Nem kell az első környezetet elhagyni de ha valaki pl. iskolában, koliban stb. rájön hogy igényesnek lenni jobb, akkor sokkal inkább fog az igénytelen környezetbe visszatérve is erre figyelni. Nálunk legalábbis ez volt, én a gimis koliban jöttem rá hogy milyen jó naponta rendesen zuhanyozni, annyiszor mosni fogat ahányszor akarok, kimosni a ruhámat ha én úgy érzem hogy már nem tiszta, nem pedig olyan időközönként csinálni ezeket, ahogy a szüleim gondolják és megengedik (szerintük a heti 1 fürdés tök okés, fogmosás meg minek). Amikor már nem voltam kolis, otthon is ragaszkodtam ezekhez a dolgokhoz és már figyelmen kívül hagytam hogy beszólogatnak miatta.
2019. júl. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem követni a csordát.
2019. júl. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!