Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ennyire igénytelen és...

Miért ennyire igénytelen és gusztustalan némelyik nő?

Figyelt kérdés

A tegnapi nap folyamán ismételten tapasztaltam azt, hogy egy bevásárolóközpont mosdójában mi folyik.


Ritkán látogatom meg ezeket a helyeket, de néha muszáj.


Tegnap bementem az egyik plázában a mosdóba, ahol belépve a wc-be fogadott, hogy valaki elvégezte a "nagy dolgát" és utána nem húzta le. Ezek után átmentem a mellette lévő fülkébe, ahol meg egy véres tampon úszott a vécécsészében, illetve mellette hánykolódott egy véres betét és wc papír.


Komolyan kérdezem. Ennyire hogy lehet egy nő igénytelen?


Egyszerűen nem tudom elhinni ezt. A legtöbb nőtársam felháborordik, ha azt mondják rá, hogy igénytelen, mert mindenki tartja magát annyira, hogy ezt a jelzőt nem viseli el, ha ráértik. De egy ilyen után nem érzi magát gusztustalannak?


Lehet, hogy csak én háborodok ezen fel, de szerintem ez nem normális dolog. Otthon biztosan megszokta már ezt a viselkedést, de egy nyilvános helyen legalább adhatna mindenki annyira magára, hogy lehúzza a wc-t.



2020. jan. 17. 12:01
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:

Ja, és arról nem is beszélve, hogy számtalanszor látom, hogy a nők kijönnek a wc-ből és már mennek is ki.


Se kézmosás, se semmi kézfertőtlenítő.


Ezek nemt tartoznak hozzá az alap intelligenciához és ápoltsághoz ?

2020. jan. 17. 12:04
 2/26 anonim ***** válasza:
97%
Én férfi vagyok, így talán az én válaszom nem kompetens. Én úgy látom, hogy egyszerűen nem mindenki kapta meg otthon azt a higiéniás kultúrát, amit te például igen.
2020. jan. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

#2


Lehet, de ettől fügetlenül valahogy nehéz elhinnem, hogy a ( sztereotípiákkal ellentétben ) férfiak néha sokkal többet adnak magukra.

2020. jan. 17. 12:23
 4/26 anonim ***** válasza:
20%

És gondolj bele, hetero férfiként nekem ezeket kell dugnom!!!


Pl.: Undorító, amikor a lábujjuk teteje szőrös, vagy a fülükből ki van folyva a zsír, vagy amikor nyáron mezítláb vannak szandálban, és tiszta kosz a lábuk.

2020. jan. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
88%
Mert neveletlen, igénytelen, mert önző, mert nemtörődöm. A férfi WC-ben elképzelni sem tudod, hogy mik vannak ... rájuk mit mondjuk? Ugyanazt.
2020. jan. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
86%

Nem tudom elképzelni, hogy otthon is így élnek. Szerintem leszarjak, amíg más takarít utánuk.

A kezmosas más téma, én legutóbb egy orvospar gyerekere szóltam rá, hogy wc után mosson kezet. Pedig azért ők csak ismerik a higiéniat..

2020. jan. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
75%

!: Senki sem mondta, hogy ezeket kell dugnod. Vagy húzz a fejedre egy vödröt, hogy ne lásd.


Kérdező: ez messze nem nem intelligencia kérdése, hanem szimpla neveltetésé. Az intelligencia ott jön be a képbe, amikor az ember szülei tahó, bunkó faXszok, ő maga egészen más, és már korán lerúgja őkek: a szülei helyett mások nevelik, azaz máshonnan veszi a JÓ példát. Ehhez kell az intelligencia és az azzal járó lelki rugalmasság.

2020. jan. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
82%

Vannak ilyen emberek, nők is, férfiak is.

A nyilvános wc ezért gáz. Otthon nyilván ilyet nem látsz, meg általában a közeli ismerőseid is hasonlóak hozzád. De a nyilvános wc-ben mindenféle ember megfordul. Ez ilyen. Undorító. Nem fogod tudni megérteni, megváltoztatni őket. Nyilván így nőttek fel, ezt kapták otthon.

2020. jan. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
94%
sokan úgy vannak vlee, hogy közösségi illemhelyeken olyan dolgokat engednek meg maguknak, amit sehol máshol nem. Miért van ez, nem tudom. Ez nem általánosítható "némelyik nőre" nemtől független e jelenség.
2020. jan. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
88%
Őszintén kétlem, hogy a férfi vécé tisztább lenne, maximum ott nem találkozol menstruációs vérrel.
2020. jan. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!