Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez miért sokása a legtöbb...

Ez miért sokása a legtöbb pasinak?

Figyelt kérdés

Nem azt mondom,hogy lanyoknál nincs ilyen,de ez már röhely.Csodálkoznak,hogy szakítok mindenkivel mert,mindíg ugyanaz a story.. elkezdek beszélni egy sráccal, először rendes,szimpatikus,kedves,odafigyel rám,elfogad,tetszik neki a stílusom utána meg jön a tipik kamu. Pl " nekem így vagy tökéletes","lehetsz akármijen én szeretni foglak" stb..

Aztán amint egy kis érzést mutatok valaki iránt...egyből meg akar változtatni..🤦‍♀️🤦‍♀️.

Pedig én mindíg elmondom az ismerkedés legelején hogy milyen vagyok,mire számítson.

Hogy imadom a horrort. Látszik is rajtam. Fura ruhakban járok,fura tárgyakat gyűjtök,jól érzem magam ijesztő helyeken. A vallási szempontom is elmondom,(nem hiszek istenbe).

Eleinte elfogadják tehát NEM éri őket meglepetés.

Erre amint alakúlna valami ,talán még bele is szeretek valakibe egyből jön hogy joo joo..dee nekem fontos hogy cseréld le a ruhatárad ,majd megmondom milyenre mert nekem az tetszik, meg valtozz ebben,meg abban is...


Ezt nem ertem..ha ennyi mindent egyből rám akarnak erőltetni ami nem en vagyok és kb megvaltoztatnak teljesen..akkor minek én kellek? Akkor miért nem olyan csajt keresnek, aki megfelel az "igényeiknek"🤷‍♀️.

Én eddig akármit mondtak az elején sose volt bajom..(ha meg igen akkor már ott elmondtam,hogy neharagudj, de ezt ne..pl:cigi.nem bírom és kész.csinálhatja,de ne a közelembe.)pl hogy miben hisz,miben nem. Max nem ertek vele egyet, de nem is változtatok rajta. Ugyanez a ruhákkal meg filmekkel meg mindennel.


Mostis ebben a helyzetben vagyok..végre megszerettem valakit, és amint összejöttünk,egy hét se telt bele,már dirigál,hogy meg fog változtatni ,mert nem tetszik neki az öltözködésem,meg ez,meg..az.


Ez most így mi?🤷‍♀️🤦‍♀️És megint nem tudom mit kezdjek ezzel. Megint..egy papucsot akarnak belőlem csinálni🤦‍♀️..pont mikor már megszerettem.


2020. márc. 28. 18:39
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:
Az elírásokért meg bocs ,csak közben beszélünk és nem tudok 2 felé figyelni
2020. márc. 28. 18:42
 2/38 anonim ***** válasza:
49%
Mert nagyon nehéz megfelelő párt találni. Nem igazán jössz be nekik, de azt gondolják, talán majd alakulsz.
2020. márc. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
30%
Gondolom az aktuális divat szerint öltöztetnének...
2020. márc. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
72%

En is ezt tapasztalom.

Ismerkedesi szakaszban en vagyok maga a tökely, meg a mindene, kapcsolatban meg par het és màr kezdik is a finom apro kritikàkat egeszen a megvaltoztatàsig.

Olyan irritalo.


Most is van egy srac aki màr az egesz életét velem tervezi igy az elején. Màr szàmitok elöre a nyafogasaira amikor kezdi kimutatni a foga fehérjét. Nem is élem bele màr magam semmibe okosabb lettem he he

2020. márc. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
95%
Nem válogathatnak, aztán összejönnek bárkivel. Könnyebbnek gondolják, hogy átformáljanak, mint hogy keressenek egy eleve megfelelőt.
2020. márc. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:

#4-es. Na pontosan ez van.

2 evig nem is ismerkedtem senkivel mert elegem volt utánna most végre valakire felfigyeltem,és tökre rendes volt ,elfofadó meg minden..mostmeg rám akarja előrtetni a rap zenét,de én a metált szeretem..meg azt akarja hogy hogyjek istenbe ,és rapperként öltözzek..amilyen az ő stílusa. Ja..es ki akarja dobattatni velem a horror gyüjtemenyem...🙄🙄..

De epvileg elfogad es tökéletes vagyok..jah látom🤨..Én se kértem hogy legyen ateista ,meg hallgason metált meg egyébb🤦‍♀️..enfem nem zavart.


A másik meg..hisztiznek hogy a nők mit válogatnak..hat ezt! Mert ha olyat találnak aki valóban hozzá illő azon nem kell alakítani.

Nem vagyok egy nagy elvárású csaj, de az én démonom pl a cigi..utálom..de nem tiltom..ha csinalja akkor csinálja de ne a közelembe, és utánna figyeljen a szagára..mert az ápoltság nállam az első. Ennyi.

De nyilván nem is jövök össze akkor olyannal akinek az alaphigéniája a föld alatt van🤦‍♀️🤷‍♀️

2020. márc. 28. 19:10
 7/38 anonim ***** válasza:

Nagyon nehez olyat talani akivel pont ossze illetek, a kapcsolat valamilyen szinten kompromisszumokrol szol a legtobb embernel, en a kornyezetembe a nokrol latom h mindig tobbet akarnak az aktualis parjuktol mint azt ok nyujtani tudnanak.


Persze nem azt mondom hogy valtoztass az izleseden de talan olyan pasival kezdj akinek hasonlo mert megsugom aki casual oltozkodesu az a parjan is ezt preferalja.


Ez nem egy amerikai romantikus vigjatek, a valo eletben, a hasonlo emberek tudnak jo kapcsolatokat kialakitani.

2020. márc. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:

Megsúgom, nem vagyok casual stílus. Nem rocker vagyok vagy metálos csak szeretem a horrort. Zenéből meg kb minden bejön de inkább a metál.

Es ki beszélt romantikus vígjátékrol vagy miről? Mert ebbe szerintem semmi dráma nincs hogy ,annyit elvárok a páromtól,hogy ha én kellek neki ne szabja meg milyen legyek.

A masik meg a kompromisszum. A kompromisszumot arra kell kötni ami bajt,illetve kellemetlenseget okoz. Pl ő akar gyereket, én nem.. na ehhez kell kompromisszum..ahhoz minek kell hogy hogy öltözzek? Ő választott 🤷‍♀️ tudta hogy ilyen vagyok. Akkor minek akar megváltoztatni akaratom ellenére?

És itt nem arról van szó most hogy valaki többet var el mint amit nyújt. Hanem arról ,hogy kezdem azt erezni hogy mindegy nekik kivel vannak csak uralkodhassanak valaki felett.

Mert most ez is ezt csinálja. Ő parancsol ,én változzak, mert ő a király ,nekem meg változni kell. De ez nem így működik. Azért jöttem vele össze mert beleszerettem. De ő ezek szerint nem ,ha tulajdonképpen egy papucsot/bábut akar belőlem csinálni.

2020. márc. 28. 20:07
 9/38 A kérdező kommentje:
Jah és két dudás nem fér meg egy csárdában. Hasonló izlésű párom is volt mint én ,de ugyanez lett a vége. Szval nem ezen múlik. Meg nem irányítja az ember kit szeret meg. Engem nem az erdekel hogy olyan legyen mint én hanem hogy szeressem ,ahogy ő is engem. De ez akkoris egy nem értem mi ez a szokás, hogy eleinte adják az elfogadod ,engem választ..erre aztán tök más embert akar belőlem faragni
2020. márc. 28. 20:11
 10/38 anonim ***** válasza:
Mind férfiban, mind nőben fogsz találkozni olyan emberekkel, akik birtokolandó használati tárgyként tekintenek a (leendő) párjukra. Én azokon a fickókon szoktam kiakadni, akik abban a stílusban játsszák a "falu bikáját", hogy "Ne nézzed a csajomat-e!". Az altamirai előember professzor volt ezekhez képest, - akkora husángok! A nők tekintetében pedig azon szoktam eldobni a gyeplőt, hogy rendszeresen hülyére veri a párjuk és még egy szemmel, hiányzó álkapcával, színjátszó üzemmódban is azt próbálják meg zokogva bizonygatni ország-világnak, hogy ők mennyire szeretik azt erőszakos farönköt, akit sokan megrugdosnának szívük szerint a magatartása miatt. Nekem Budaörsön lakott egy egy ex-barátnőm. Aranyos volt, kedves, intelligens, nézett is ki valahogy. Én abban az időben nem voltam eleresztve anyagilag, ezért eléggé nagy dolog volt az életemben, hogy úgy éreztem, kezdek egy kicsit kikupálódni, - vettem magamnak utcai használatra egy zakót és abban jártam. Szinte ugyan ebben a pillanatban előállt azzal az akkori kedvesem, hogy kettő hónapot kapok arra, hogy valami rockosabb felszerelést, farmer öltönyt szerezzek magamnak. Vele ennyiben maradtunk!
2020. márc. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!