Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez miért sokása a legtöbb...

Ez miért sokása a legtöbb pasinak?

Figyelt kérdés

Nem azt mondom,hogy lanyoknál nincs ilyen,de ez már röhely.Csodálkoznak,hogy szakítok mindenkivel mert,mindíg ugyanaz a story.. elkezdek beszélni egy sráccal, először rendes,szimpatikus,kedves,odafigyel rám,elfogad,tetszik neki a stílusom utána meg jön a tipik kamu. Pl " nekem így vagy tökéletes","lehetsz akármijen én szeretni foglak" stb..

Aztán amint egy kis érzést mutatok valaki iránt...egyből meg akar változtatni..🤦‍♀️🤦‍♀️.

Pedig én mindíg elmondom az ismerkedés legelején hogy milyen vagyok,mire számítson.

Hogy imadom a horrort. Látszik is rajtam. Fura ruhakban járok,fura tárgyakat gyűjtök,jól érzem magam ijesztő helyeken. A vallási szempontom is elmondom,(nem hiszek istenbe).

Eleinte elfogadják tehát NEM éri őket meglepetés.

Erre amint alakúlna valami ,talán még bele is szeretek valakibe egyből jön hogy joo joo..dee nekem fontos hogy cseréld le a ruhatárad ,majd megmondom milyenre mert nekem az tetszik, meg valtozz ebben,meg abban is...


Ezt nem ertem..ha ennyi mindent egyből rám akarnak erőltetni ami nem en vagyok és kb megvaltoztatnak teljesen..akkor minek én kellek? Akkor miért nem olyan csajt keresnek, aki megfelel az "igényeiknek"🤷‍♀️.

Én eddig akármit mondtak az elején sose volt bajom..(ha meg igen akkor már ott elmondtam,hogy neharagudj, de ezt ne..pl:cigi.nem bírom és kész.csinálhatja,de ne a közelembe.)pl hogy miben hisz,miben nem. Max nem ertek vele egyet, de nem is változtatok rajta. Ugyanez a ruhákkal meg filmekkel meg mindennel.


Mostis ebben a helyzetben vagyok..végre megszerettem valakit, és amint összejöttünk,egy hét se telt bele,már dirigál,hogy meg fog változtatni ,mert nem tetszik neki az öltözködésem,meg ez,meg..az.


Ez most így mi?🤷‍♀️🤦‍♀️És megint nem tudom mit kezdjek ezzel. Megint..egy papucsot akarnak belőlem csinálni🤦‍♀️..pont mikor már megszerettem.


2020. márc. 28. 18:39
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:

Mi a gáz? Hogy valamiben nincs igazad?


Ahha szoval kérdésre a válasz.miért szokása a legtöbb pasinak változtatni azon akit tökéletesnek látnak eleinte : rosszúl választasz. Graat.


Nem tudom feltűnt-e , de az emberek fele az okostelefonnál ,nem használ ékezetet,se vesszőt hosszú szövegnél.

Ez neked biztos újdonság.

2020. márc. 30. 00:30
 32/38 anonim válasza:

Ja,mégvalami eszembe jutott.

A vallás. Téged nem zavar,hogy isten hívő. Őt zavarja hogy ateista vagy.

Ha nem is hiszel istenben. Egyszerűen..engedd el a füled mellet.

Oké, istenezzen magának, ne szólj hozzá semmit, és idővel magától fog leesni neki,hogy téged egy kicsit se érdekel a vallása.

Nekem a volt barátom sátánista volt. És rendesen,kiakadt,hogy keresztett hordtam a nyakamba. Kérte ,hogy a közelében ne. Hát, sunyiba felvettem a ruham alá. Majd nao végen vettem le. Idővel látta,hogy attól,hogy rajtam a kereszt, rajta meg a pentagramma, attól még nem kezd vée hullani az égből😁🙌. Te is tedd ezt.

Csak. Enged el. Szeresd. És inkább tereld a témát a kenyes dolgokról,mint a vallás ,és izlés.

2020. márc. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:

Ezzel egy a baj. Hogy én fel sem hozom a témát, de ő igen. És folyton.

Meg multkor már felmerűlt ,hogy ne verekedjek,mert lány vagyok,legyek nőies..oké. és ha megtámadnak? ( visszakérdeztem) mert akkor meg kell vedjem magam.

Erre ez volt a válasza : en megvédelek,te ne verekedj..

Jah. De nem lesz végig melletem🙄.


És ilyeneken alad fent,hogyha verekszek megharagszik. Jo..mondjuk ugyse rudna róla

2020. márc. 30. 00:40
 34/38 A kérdező kommentje:

Ilyenkor, vitatkozz!.

Megmondod neki ezt ,amit most leírtál

Hogy szivem. Nem vagy mindíg melletem. Néha meg kell védjem magam.Nem vagyok egy elesett nő!


Amúgy ,szerintem azédt mondta ezt, mert ő ettől érzi férfinek magát. Hogy ő az erős a ,védelmező, ő az akire neked ,egy gyengéd lágy ,nőnek fel kell néznie. És megalázó lenne,ha egy csajszi védené meg őt.


A pasik,ilyenek. Kell nekik az egomasszázs.


Egyszerűen ha ezeket mondja,bólints rá, és csináld amit eddig.

Engem sem érdekel párom mit akar. 3 éve győzköd,hogy növesszem meg a hajam,mert ő azt szereti. De amikor összejött velem ,azt mondta,bejön ,a vagány megjelenésem.

Mostmeg barbit akart belőlem csinálni. 3 éve küzd vele. Megjegyzi, de igazából már beletörődött. És nem hagyott el.

Légy türelemmel, és majd ő fogja az akaratát enyhíteni😌. És nem fog elhagyni.

2020. márc. 30. 00:47
 35/38 A kérdező kommentje:

Köszönöm ezt a privát üzit! Ilyenekre vagyok kiváncsi!!


Bocsi hogy kimásoltam, és kiírtam de ez érdekel.

2020. márc. 30. 00:48
 36/38 anonim ***** válasza:

Semmi baj. Hátha másoknak is jól jön majd amiket megbeszéltünk. Akár privátban is.

Szívesen adok tanácsot,mert sokat foglalkoztam párkapcsolatokkal.

2020. márc. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

És mi van,ha neki nincs önbizalma?

Lehet bejön neki ez az egész,csak úgy gondolja,hogy másoknak is. Ezért inkább változz meg,te. Ne legyél ennyire egyedi. Legyél átlagos,mint ő. Mert akkor,biztos kevesebb esélyel szednek el tőle.

2020. márc. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:

Igazából már nem tudom,mert néhány válaszból kiderűltek dolgok,de nem tudom melyik az ami erre a helyzetre vonatkozik.

Igazából nem tartom ezt olyan szörnyűnek,csak idegesítőnek,és röhelyesnek,meg logikátlannak.Nem feltétlen rosz ettől ez a srác,mert ha úgy vesszük,exemhez képest hibátlan.Annyi,hogy neki is megvan ez a maniája,hogy meg akar valtoztatni,amikor eddig tökéletesnek tartott.Kicsit úgy érzem,hogy megjátszotta magát.Más téren teljesen normális,de ebben nem különbözik,a többiektől.Persze nekem is van egy-két dolog amit valtoztatnék rajta,de ha nem akarja,akkor nem kell.

Viszont eddig,én csak azt kaptam vissza,hogy piti dolgokat akarnak alakítani rajtam,ami rájuk nincs kihatással,de az én személységemben benne van. Mint az ateizmus.


Fél hogy más is észrevesz,mert különc vagyok. Oké. De a vallás nincs a fejemre tetoválva. Amiatt tuti nem akarnak majd elszedni.A ruhákba meg emiatt nem szólhat bele.Én nem érzem magam jól olyan stílusban amiben ő. Ez a szokás,meg valahogy majdben mindegyikben benne van.És most nem csak saját partnerre mondom,hanem pl barátnőm párja, az apám,a nagyapám,a tanárok,a haverjaim,a főnököm.Ezért is írtam így ,hogy miért szokása ez, a legtöbb pasinak. Mert kivűlállóként is látom,hogy másokkal is ezt csinálják,csak más jobban kezeli.Engem viszont ez dühít,és nem tudom mit kellet volna vele tegyek.De most pár tanács sokat segített,ki is fogom próbálni.

2020. márc. 30. 12:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!