Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez miért sokása a legtöbb...

Ez miért sokása a legtöbb pasinak?

Figyelt kérdés

Nem azt mondom,hogy lanyoknál nincs ilyen,de ez már röhely.Csodálkoznak,hogy szakítok mindenkivel mert,mindíg ugyanaz a story.. elkezdek beszélni egy sráccal, először rendes,szimpatikus,kedves,odafigyel rám,elfogad,tetszik neki a stílusom utána meg jön a tipik kamu. Pl " nekem így vagy tökéletes","lehetsz akármijen én szeretni foglak" stb..

Aztán amint egy kis érzést mutatok valaki iránt...egyből meg akar változtatni..🤦‍♀️🤦‍♀️.

Pedig én mindíg elmondom az ismerkedés legelején hogy milyen vagyok,mire számítson.

Hogy imadom a horrort. Látszik is rajtam. Fura ruhakban járok,fura tárgyakat gyűjtök,jól érzem magam ijesztő helyeken. A vallási szempontom is elmondom,(nem hiszek istenbe).

Eleinte elfogadják tehát NEM éri őket meglepetés.

Erre amint alakúlna valami ,talán még bele is szeretek valakibe egyből jön hogy joo joo..dee nekem fontos hogy cseréld le a ruhatárad ,majd megmondom milyenre mert nekem az tetszik, meg valtozz ebben,meg abban is...


Ezt nem ertem..ha ennyi mindent egyből rám akarnak erőltetni ami nem en vagyok és kb megvaltoztatnak teljesen..akkor minek én kellek? Akkor miért nem olyan csajt keresnek, aki megfelel az "igényeiknek"🤷‍♀️.

Én eddig akármit mondtak az elején sose volt bajom..(ha meg igen akkor már ott elmondtam,hogy neharagudj, de ezt ne..pl:cigi.nem bírom és kész.csinálhatja,de ne a közelembe.)pl hogy miben hisz,miben nem. Max nem ertek vele egyet, de nem is változtatok rajta. Ugyanez a ruhákkal meg filmekkel meg mindennel.


Mostis ebben a helyzetben vagyok..végre megszerettem valakit, és amint összejöttünk,egy hét se telt bele,már dirigál,hogy meg fog változtatni ,mert nem tetszik neki az öltözködésem,meg ez,meg..az.


Ez most így mi?🤷‍♀️🤦‍♀️És megint nem tudom mit kezdjek ezzel. Megint..egy papucsot akarnak belőlem csinálni🤦‍♀️..pont mikor már megszerettem.


2020. márc. 28. 18:39
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:

Vicces ,ahogy rám akarod terelni a " felelösseget". Az oké ,hogy eldöntöm kivel jövök össze . De a pasik azért baromi ügyes szineszek. Érdekes akkor ők miért nem tudják megallapítani ha egy csajnak csak a pénz kell? Hmm .jaaaa hogy olyankor az más?


Ez egy tipikus duma hogy te választasz rosszul. Mivel kezdjük ott,hogy ha te csettintesre beallítod hogy kibe legyél szerelmes ,ott naagy bajok vannak.

Ugyanis én ezzel ellentetben azzal jövök össze akin azt látom hogy,szeret,és jól érzem vele magam. Es ismerkedhetek akár egy évig is, ha a pasik nagy része ahogy észrevettem amég küzdeni kell képesek tartani maguk a szerepükhöz.

A mostanival nincs bajom, mert ha hűtlen lenne már lebukott volna.

Viszont benne is ott az uralomvágy hogy olyan legyek mint ő amit NEM mutatott eddig ki, csak miután beadtam a derekam ,és bevallotam hogy oké, én is érzek valamit.


Ez meg nem az én felelössegem,hogy az elején megjátszák magukat🤷‍♀️

Aztan elvárják hogy kompromisszumot kössek velük.


Az meg elég szegény hogy belekőtsz pár emojiba. Amik amúgy az érzelmek kifejezésére lettek kitalálva. És igen..fogom a fejem,hogy mit kezdjek a sráccal ,mert már most érzem,hogy ha rámakar valamit erőszakolni én meg nem hagyom ebből viták lesznek.


Amúgy. Ha már tiniszint ahogy te mondod.

Szövegértés megy? Csakmert eddig kb hibáztatni rudtál engem,de amúgy magára a kérdésre, nem tartozik a válasz.

Mert lehet tudnék a sráccal mit kezdeni ha megérteném miért csinálják ezt.

Magamból nem tudok kiindulni,mert én meg nem jövök olyannal össze,akivel már az ismerkedés fázisában felfedezek egy olyan hibát ,ami zavar és nem lehet vele dűlőre jutni.

2020. márc. 29. 22:50
 22/38 anonim válasza:

Szia. Velem is ez volt sokáig. Eleinte adják a rendes/elfogadót, utánna meg jön a valtozz meg.

Nos. Igazából számomra az derűlt ki, hogy nem hittwk ,hogy esélyük bárkinél🙄. Ezért úgymond..bejöttem nekik, dee csak mert "alább adtak" és miután leesik nekik hogy banyek..odavagy értük, akkor már megnő a pofájuk és olyan nőt akarnak belőled csinálni amilyenre vágynak ,de ha annál próbálkoznának tuti nem penne esélyük.


A másik opció az volt, hogy egy magabiztos sráccal voltam. Az meg azért csinallta mert latta,hogy én kedves vagyok, és kicsit önbizalom hiányos. Így később,ha beleszeretek már úgy formál ahogy akar és meglesz az " álomnője" nagyobb áldozatok nélkül.

Ez csúnya példával olyan hogy : van két ház ..egyik gyönyörű és tökéletes ,de nincs rá pénze ,vagy sajnalja rá.

A masik meg olcsóbb de nem fullos.

De akkor inkább viszi az olcsobbat, és majd fullosá alakítja.

Nos így működnek a pasik.


Lehet szeret, de számára más a tökeletes nő. Csak ahhoz meg ő kevés valószínüleg. Ezért felszedett téged, aki valószínüleg egyszerübb dolgokra vágyik, és majd téged átalakít.


Tanács: nem nem kell kidobd ,de.. ha szeret. Akkor idővel hozzászokik.

Ruhatárat akar cseréltetni veled? Oké..vegye meg akkor..te nem adsz ki penzt olyanra, ami..nem tetszik.

Egyszerűen ennyi. Ha emiatt elhagy, akkor meg? Nem mindegy? Nem szeretett eleggé.

Pláne,hogy a szövegben elhangzott " problémák" nem is olyan nagyok..

Legalább,nem drogozol. Vagy nem vagy piromán vagy ilyemi. Ha arrol akarna leszoktatni,meg érthető lenne, de ez így nem.


Remélem ezzel tudtam segíteni. És ha megfogadod a tanácsom minden oké lesz. Írhatsz is privibe ha kell még több tipp mert van még pár😁😁

2020. márc. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:

"Vicces ,ahogy rám akarod terelni a " felelösseget". Az oké ,hogy eldöntöm kivel jövök össze . De a pasik azért baromi ügyes szineszek. Érdekes akkor ők miért nem tudják megallapítani ha egy csajnak csak a pénz kell? Hmm .jaaaa hogy olyankor az más?"

Hol írtam, hogy az más? Sehol. Mert nem más.


"Ez egy tipikus duma hogy te választasz rosszul. Mivel kezdjük ott,hogy ha te csettintesre beallítod hogy kibe legyél szerelmes ,ott naagy bajok vannak."

Attól, hogy számodra egy duma tipikus, még lehet igaz. Az talán nem tipikus, amit te csinálsz, hogy folyamatosan hárítod a felelősséget a saját életeddel kapcsolatban?

És az általad felvázolt 2 helyzet között azért rengeteg árnyalat van még. Pont erről írtam: Még gyerek vagy.


"Ugyanis én ezzel ellentetben azzal jövök össze akin azt látom hogy,szeret,és jól érzem vele magam. Es ismerkedhetek akár egy évig is, ha a pasik nagy része ahogy észrevettem amég küzdeni kell képesek tartani maguk a szerepükhöz."

Talán észrevehetnél más pasikat is... Én veled ellentétben már vagyok azon a szinten, hogy nem csak azzal jövök össze, akivel jól érzem magam és szeret, hanem mellé még alkalmas is kapcsolatra.


"A mostanival nincs bajom, mert ha hűtlen lenne már lebukott volna."

Akkor miért panaszkodsz itt?


"Az meg elég szegény hogy belekőtsz pár emojiba. Amik amúgy az érzelmek kifejezésére lettek kitalálva. És igen..fogom a fejem,hogy mit kezdjek a sráccal ,mert már most érzem,hogy ha rámakar valamit erőszakolni én meg nem hagyom ebből viták lesznek."

Látom, egy szó sem ment át...


"Szövegértés megy? Csakmert eddig kb hibáztatni rudtál engem,de amúgy magára a kérdésre, nem tartozik a válasz."

Hát, hogy őszinte legyek, ezt az értelmetlen mondatot nem értem. Ha arra célzol, hogy a kérdésre nem válaszoltam és csak téged hibáztattalak: De, válaszoltam a kérdésre. Ha te vagy a hibás, akkor hazudjak vagy mi?


Ja, bocs. Ez csak a szokásos "neménvagyokahibás, ilyen választ ne írjatok" szintű kérdés, ahol a kérdező tojik a válaszok egy részére és nem is hajlandó átgondolni őket. Nem lehetne, hogy kiírjátok a kérdéseitek elé, hogy csak az írjon, aki valami cukit kamuzik?


Részemről off. Ha erre vágyok, elmegyek a barátnőm unokahúgához és veszekszünk a pasikról meg a kapcsolatokról. 16 éves.

2020. márc. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:

Te nagyon értetlen vagy🤦‍♀️.

Először is 25 evesen nagyon nem vagyok gyerek.

Kettő.


Eszerű problémát vázoltam fel, de abból nem derűl ki a srác logikája hogy rámtereled azt,hogy ő nem fogad el pedig azt mondta.


" vegyek más srácokat eszre."

Mégis kiket??? Akik igy kezdik hogy szevasz tetszik a bullod , vagy mi? Mert kb már csak azokkal nem beszéltem még.


Azt figyelem kivel lehetne kaocsolat ugyanis akivel együtt vagyok, annak van jövője. Szeretne családot, és jól elvagyok vele ,és nem ver meg.Ez jól is hangzik. Viszont azon nem tudom mit nem értesz, hogy megismerem, és utánna változik a véleménye.


Rosszul választás. Hmm pássuk van A és B .

Kiválasztom az a-t de pl ilyen gond áll fent.

Es ekkor jöhetsz azzal hogy rosszul valasztas stb ..igen? És mi van ha a B meg ol megvert volna ha őt valasztom? Hmm? Nézőpont kérdése! Ezért nincs olyan,hogy rosz VÁLASZTÁS.


A másik meg. Érdekes más tudott hasznosat mondani.valami olyat ami a kérdéshez kapcsolódik is. Hogy az ilyen pasik miért csinálják ezt.Azt is elmondtam,hogy válogatok. Mert ha nekem valami nem tetszik az ismerkedés alatt,szolok,és ha nem tudunk megegyezni akkor ennyi.

De ahhoz az is kell,hogy a pasi igazat mondjon és nem játsza magát. De pedig azt teszik. En meg nem egy hazugság detektor vagyok.


És hogy miért panaszkodok? Azért ,mert szeretem, lehetne vele jövőm, csak idegesít az,hogy eddig en voltam neki a tökéletes ,de egy het kapcsolat utan már jött is,hogy hát..változzak.

Attól meg nem biztos hogy ő egy rosz választás🙄. Csak van egy ilyen hülye szokása neki is, mint a többinek.


A kérdés meg nem az volt,hogy miért fogom ki az ilyeneket, hanem hogy az ilyenek. Akik ezt csinálják,hogy eleinte tökéletesnek tartanak( de ezek szerint hazudnak) utanna meg akarják változtatni bennem azt, ami miatt belém szerettek.

Pl én beleszeretek egy srácba mert tetkoi vannak. Erre összejön velem, én meg megkérem hogy szedesse le a tetkokat. Na erről beszélek!ennél már nem lehet világosabban leírni.


Ajánlom figyelmedbe az elötted levő válaszát,ugyanis az arra válaszolt ,amit megkérdeztem..hogy az ilyeneknek miért szokása ez!.

Es de érdekes. Írt valami olyat, ami eddig nem jutott eszembe de ha az a baj, akkor már egy lépéssel jobban értem mit akar a srác, és még tanácsot is tudott adni mert volt ilyen helyzetben🤷‍♀️.És nem is egy rosz tanács. Ahelyett,hogy azt fejtegeti,hogy én mit cseszek el azzal ,hogy azt valasztom aki felkelti az érdeklődésem és megszeretem,inkább leírta azt amit ő csinált ebben a helyzetben. Az más kérdés,hogy működik e itt is ,de legalább már van egy ötletem mit csináljak vele.

2020. márc. 30. 00:00
 25/38 anonim ***** válasza:

"Először is 25 evesen nagyon nem vagyok gyerek."

Akkor kezdj el úgy viselkedni. A többire nincs értelme reagálnom, mert át sem gondoltad, hogy mit írtam, csak instant idevágtad a gyerekes viselkedéseid és konkrétan újra ugyanazokat a köröket akarod lefutni, amikre már válaszoltam.

2020. márc. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:

En vagyok a gyerekes ,de egyenlőre te nem fogod fel a lényeget.

Azért magyarázom el ujra és újra mert egyszerűen fel se fogod.


Ebből látszik, tapasztalatod ilyen helyzetekre ,nincs.

2020. márc. 30. 00:05
 27/38 anonim ***** válasza:
Nem fogom fel a lényeget... mégis neked van ilyen jellegű problémád és valamilyen rejtélyes oknál fogva nekem nincs. Igen, biztos én nem fogom fel a lényeget.
2020. márc. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

Anyam.. de amúgy drága válaszolgató.

Te állítod a kérdezőröl,hogy gyerekes pedig tényleg te vagy az ,aki mégcsak a kérdésre se válaszol. Talán sétri a közérzeted hogy a pasik hibáiról van szó vagy mi a problémád?


Itt nem egy sulyos bajról van szó, hanem azt nem érti a kérdező,hogy ha megszerette őt a srác azért amilyen..akkor minek akarja megváltoztatni?


Ebbe semmi rosz döntés nincs.csak kiakasztó.


Kérdező: leírom férfi szemmel,hogy társaim miért csinálják ezt. Igen. Nagyon sokan így tesznek igyanis tökéletes nincs. Se nőből,se férfiből.

Lehet vonzódni kezdett hozzád de inkább kás tulajdonságaidhoz.

Ő azokat akarja javítani ,amit helytelennek lát. Mint pl a vallás.

De lehet csak mérlegel. Lehet találna egy csajt aki istenhívő ,de az meg lehet őt nem akarja. Vagy lehet ő nem szórakoztatja. Mindenkiben benne van ez. Hogy igyekszik tökéleteset találni de nyilván fogja formázni.



Ez nem jelenti hogy nem szeret. Vagy nem vagy jó. Csak egyszerűen úgy érzi hogy úgy mégjobb lehetnél.


Én meleg vagyok. És megszemvedtem a férfiakkal. Ugyanis ezeket én is tapasztaltam. Hogy baromira csak addig küzdenek,amég kell.


Legyél erélyesebb. Nem és kész..ne legyél vele bunkó, csak egyszerűen mondj nemet.

Lesz vita az titi dehát melyik kapcsolatba nincs😅.


És azért mondta azokat az elején mert akart téged. Ha elkezdi hogy nah..ha velem leszel változz ebben meg abban, összejöttél volna vele?


Én sem.


Röviden ennyi. Ez ilyen. Sajnos mindegyikben benne van. Ez nem a világ vége ,elhiszem,hogy zavaró. De tapasztalatból mondom. Mindegyik ilyen. Ezt úgy tudod legyőzni,hogy kicsit átveszed a gyeplőt.


Kedves válaszolók, akinek meg ebben nincs hártassága mert elsőre kifogták a frankót ,az örüljön magának, és ne ugasson olyanba amiben nem volt része.

2020. márc. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:

A kérdésre válaszoltam.

De, azért szépen ugyanúgy rontjátok el a vesszőket és szépen ugyanazt írjátok.

Részemről off, ez már így tényleg gáz.

2020. márc. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:

Nem tudom feltűnt e , de más válaszolók szerint is, kettőnk közűl ,te nem érted. De nyilván mindenki hülye csak te vagy repülő.

Ha nincs ilyen gondod, akkor örüljél neki.

De ezek szerint tapasztalatod sincs az ilyenhez és úgy próbálsz oktatni.

Ha nem találkoztál még ilyenekkel akkor biztos nem látsz a fejükbe ,és nincs hozzá tapasztalatod.


Én meg inkább hallgatok olyanra,aki élt át hasonlókat mint itt 2-3 válaszoló.

Akik tudtak még tanácsot is adni ,hogy hogyan legyen tovább

2020. márc. 30. 00:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!