Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti milyen tulajdonságokat...

Ti milyen tulajdonságokat ismertek a francia emberekről?

Figyelt kérdés

Én olyanokat tudok, hogy nagyon kedvesek, de elvárják, hogy beszéld a nyelvüket. Imádnak öltözködni. Nagyon édesszájúak.


Tudtok még ilyeneket róluk?


Azért szeretném tudni, mert nagyon tetszik a francia életstílus, nagy vágyam egyszer eljutni Párizsba egy hosszú hétvégére megnézni a kedvenc helyeimet. És persze érdeklődő vagyok a francia emberek iránt is.


Köszi!



2020. márc. 29. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:
42%

Hát az az egy biztos, hogy mindent olyan idiótán terveznek meg, hogy ha valamit le akarsz szerelni egy francia gépről akkor még legalább 3-4 másik alkatrészt is le kell vegyél. Sokszor ha csak 20 milliméterrel több helyet hagynának, akkor nem szopatnának a halálba.

Ja és finom sütiket csinálnak. :)

2020. márc. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Én éppen úgy tudom hogy nem kedvesek, lusták, rendetlenek.
2020. márc. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szeretem a franciákat a legelső szó ami eszembe jut róluk , hogy lazák..! :)

Lazák , kicsit lázadók, viccesek nem ilyen szomorkásak mint a magyarok.

2020. márc. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A franciák - különösen az idősebbek valóban nem szeretik, ha nem beszéled a nyelvüket.

De a legkisebb próbálkozásnak, néhány szónak is örülnek, és ahogy én tapasztaltam, rendkívül kedvesen segítenek, ha tanácsot kérsz tőlük.

Akárhová mentem, mindig megkértem azt a személyt, akivel valami dolgom volt, hogy javítson ki, ha valamit hibásan mondok. Mindig örömmel segítettek, el is magyarázták, és ezzel meglett a kellemes kontaktus.

Persze rebellis nép, nem hagy a lábára lépni, akármilyen társadalmi körben is éljen.

Abban a pillanatban, ahogy valami nagy baj van (pl. mint most), olyan összefogás és önkéntes segítség alakul ki náluk, amit kevés nemzet mondhat el magáról.

Alapból vidám természetűek, bár hamar felfortyannak, különösen a déli területeken, de nem haragtartók. (Ezek persze csak általánosságok, náluk is van mindenféle ember, mint bárhol máshol.)

Tény, hogy soviniszták, de melyik nép nem az? És ez nemcsak a többi nemzettel szemben, hanem az egyes belterületeken is érvényes. (A bertonok büszkék a bretonságukra, a Marseille-ben születettek a városukra stb.)

2020. márc. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
*"bretonok", bocsánat!
2020. márc. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!