Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is egy embernek...

Szerintetek is egy embernek el kell tűrni a megaláztatást, bűncselekmenyeket, gúnyolást?

Figyelt kérdés

Mert a szüleim szerint, "mindeki téged bnát persze", igen, mert ők is ugyanezt teszik velem, aláznak, mióta az eszemet tudom és soha nem álltak mellém. Szerintem meg pont nem kell, illetve ezt hiába magyarázod meg olyanoknak, akik pont, hogy a legtöbb aljasságpz elkövették ellened.


Részleteket nem akarok, de senki nem lábtörlőnek születik, meg visszaszólni sem szabad, de másik oldal mindent megtehet. Többsége bűncselekmény a jogszabályok szerint. Ennél többet nem akarok. Meg pont azzal merik ezt megtenni, aki csendes, áldozattípius, mindent eltűr, mert ezt verik bele otthon mióta megszületett. Mert rájönne, hogy a saját családja követte el ellene a legtöbbet.


2020. márc. 30. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Mi a kérdés?
2020. márc. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. márc. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Nem kell eltűrni, ha valaki rosszul bánik veled, az ilyen embereket egész egyszerűen kivághatod az életedből. Akkor is, ha a rokonaid, én ezt tettem és azóta sem bánom.
2020. márc. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem meg börtönbüntetést kéne kiszabdni rá aki ilyet tesz a másikkal. Ennyi. Ugyanúgy gyilkosság mint pl. Én kézzel megölök valakit. Ugyanaz.
2020. márc. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem. Jól látod. Ha elvégezted a sulit (feltételezem még oda jársz) és elkezdesz dolgozni költözz el otthonról.
2020. ápr. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyesmi a helyzet, csak én később jöttem rá. Kifelé meg azt mutatják, mintha minden rendben lenne.

Minél távolabb tőlük, annál jobb, akkor tudok a saját életemmel foglalkozni anélkül, hogy gátolnának.

2020. ápr. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ugyanez.

Remélem, pár éven belül végre összejön, hogy elköltözhessek itthonról.

Az eszemmel tudom, hogy többet érek, mint amit a szüleim elhitettek/elhitetnek velem. Mégis nagyon lenézem magam, és pont ezért képtelen vagyok kiállni magamért és érvényesülni. Üvölt rólam az önutálat.

2020. ápr. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!