Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fura ez számomra is. Miért...

Fura ez számomra is. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy ahol lakom, egy egyszerű faluban, nem tudok kijönni az emberekkel. Nincs is igazán korombeli társaság aki normális lenne, illetve valahogy kölcsönösen nem szívleljük egymást az emberekkel. Túl egyszerűek és szürkék számomra és inkább kerülöm őket. Ezzel szemben ha elutazom a szomszéd nagyvárosba, vagy Pestre ott azonnal össze tudok barátkozni az emberekkel. Találok magamnak megfelelő társaságot és engem is nagyon szeretnek. Sok barátom van de a java része tényleg máshol. A kérdésem az hogy ez máshol miért működik vajon? Itt a lakhelyemen az is hozzátett ahhoz hogy nem keresem az emberek társaságát, hogy ismeretlenül is utálnak, és ellenségesek velem. Én soha nem undokoskodtam velük amiért nem olyan volt az első benyomás velük szemben hanem mentem tovább. Mi lehet az oka,hogy máshol meg egyből megszeretjük egymást az emberekkel? "Itthon" meg szinte első számú közellenség vagyok.
2020. márc. 30. 23:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a nagyvárosban ott hozzád hasonló emberek vannak.

Olyan kis pörgősebb, lazább partiarcok talán.

Arra gondolok, hogy lehet, hogy neked egy nagyvárosba kellett volna születned. Ha majd elköltözöl, vegyél olyan helyen házat:)

És akkor ott sok hozzád hasonló gondolkodású emberrel fogsz találkozni. :)

2020. márc. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igazából minden itteni ismerősöm azt mondja hogy ez itt nem az én közegem. És ezt én is érzem a saját bőrömön.

Azok az emberek akikkel máshol megszerettük egymást mind nagyvilági metropolita emberek akik értelmesek és intelligensek. Soha nem érdekelt senki iskolai végzettsége de mindig úgy alakult hogy diplomás, nyelvvizsgával rendelkező emberekkel találtunk egymásra, akik érdekes módon nem tartottak kevesebbnek vagy primitívnek amiért nekem csak 2 szakmunkás bizonyítványom van.

2020. márc. 31. 00:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Annak idején én ugyanígy voltam, ugyanemiatt mentem nagyvársoba, de rá kellett jönnöm, hogy ott is ugyanígy egy csomó ostoba ember van, és mivel egy bizonyos életkor után már nem az legfontosabb hogy az ember haverokat keressen, így én pl kisvárosban élek.
2020. márc. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!