Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell így beszélni...

Miért kell így beszélni emberekkel, akik nem olyan sportosak, mint ő?

Figyelt kérdés

Egy facebook poszt alatt, ami ilyen sportos oldal - történt. Egy ember, fiatal huszonéves srác, aki szemmel láthatóan testépítő és imád edzeni nagyon csúnyán beszélt mindenkivel. Először elkezdte ocsmány módon szidni a vékony és a túlsúlyos embereket. De egyszerűen felfoghatatlan, hogy ember hogy képes így megnyilvánulni. Aztán egy túlsúlyos hölgy vette a bátorságot, és szépen megkérte, hogy ezt fejezze be. És szegény hölgyet szó szerint földbe tiporta, olyanokat írt neki.


Én nem azt mondom, hogy minden sportos ember ilyen. De ne nézzük már le egymást, főleg ne azért, mert valaki vékony, túlsúlyos vagy csak nem szeret sportolni.

Hogy lehetnek ilyen emberek köztünk?



2020. márc. 31. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
A testépítők 99 százaléka ostoba, primitív bunkó, aki azt hiszi, hogy attól, hogy naponta felzabál X g fehérjét már lesz valaki.
2020. márc. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

1-es fuss neki mégegyszer,a srác csak bunkó volt azonban nem tudod a másik oldalt mi volt.


Plusz ha annyira ostobák lennének nem lenne sok sporttársamnak saját menő cége,komoly állása amerikai multinál pénzügy MSc-vel.

Plusz meg lehet nézni milyen lakásban milyen környéken milyen prémium kocsikkal járnak.

2020. ápr. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ó bizonyára minden gyurma MSC-s gazdag pali... A francokat 95 százalékotok ostoba proli.
2020. ápr. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

3-as gondolod te,aha mutass nekem szegényt a konditeremben,mert akiket ismerek mind pazar élete van,komoly verda,lakás igényesen,ruha rajta Philippe Plein,Hugo Boss.

A terem 85%-a aki komolyan edz mint ilyen.

A fikázók meg kb. leragadt a panel,Suzuki szinten sok esetben meg az irigységben,osszák az eszet,hogy hülye gyúrós így úgy aztán megnézném mit tett le az asztalra.

2020. ápr. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Azért nem minden gyúrósnak saját érdeme a prémium autó, sokan eleve jó családból jönnek, megkapják, illetve otthonról segítik, hogy vállalkozó legyen stb. Illetve egy diploma sem jelent sokat, ezek a gyúrósok általában elég ostobák és felszínesek. Van kivétel, tudom. De azért gyakori az alacsony EQ náluk.
2020. ápr. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező én egy orvosi diplomát tettem le az asztalra, de hánynom kel az egoista, agyonkokszolt, primitív gyurma gyurkáktól. És valamiért nem nagyon látom őket a kollégák között, jogászok között sincs sok, ellenben kidobó, biztonsági őr, drogkereskedő bűnöző ezek népszerű szakmák köreikben.
2020. ápr. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én nem szeretnék általánosítani, mert biztos vagyok benne, hogy ezek között az emberek között is van tanult ember, akiknek a munkája értékes. De ahogy a hatos válaszoló is írta, tényleg nagyon sok köztük a biztonsági őr, kidobó stb. akik túl sokat képzelnek magukról, mind a 8 általános végzettségükkel. Engem nem érdekel, hogy gyúr és akkora, mint egy gorilla, csak ne bántsa azt, aki nem olyan, mint ő. Aki nem eddz, nem salátán él, nem olyan keményfiú mint ő és nem úgy gondolkozik, mint ő.
2020. ápr. 1. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!