Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nincs tekintettel senkire?

Nincs tekintettel senkire?

Figyelt kérdés

A tesóm egy P*raszt. Éjszaka is zörög, zajong, kéziporszivózik. Nem érdekli, hogy mások alszanak. Ma reggel is elkezdett porszívózni. Elegem van belőle. Amikor mondom neki hogy legyen tekintettel másokra is csak röhög...


Mit csináljak vele?


2020. ápr. 1. 09:13
 1/5 anonim ***** válasza:

1. Hol laktok?

ha a szülöknél, akkor az ö dolguk helyretenni a testvéredet,

ha a te lakásodban, akkor küldd el a fenébe,

ha az ö lakása, akkor meg költözz el töle.

2020. ápr. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jól meg kell verni és akkor tudni fogja hol a helye!
2020. ápr. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Porszívózz te is amikor ő alszik.
2020. ápr. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Anyukámmal élünk, apa lelépett. Anya dolgozik, hullán esik be az ágyba minden nap...

Amúgy 14 éves a nyomi. Mindenen csak röhög... Agyon bírnám verni, de úgyse tudnám mert erősebb nálam, főleg ha dilis.


Van amikor éjszaka megy ki wc-re mi alszunk, ugye ő még éli világát a suli szünet miatt, és énekelve végigmegy a házban. Tegnap előtt arra keltem fel hogy nyöszörög, meg káromkodik, azt hittem rosszat álmodik mert hajnali 4 volt. De nem. Nyomta a hülye játékait, és veszített az egyikben. Aztán reggel nem tudott felkelni tanár videóhívásra, akkor még engem szidott H miért nem keltettem fel... Kiakaszt. Akkora suttyó. Sírva visz

2020. ápr. 1. 10:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért nem szólsz anyukájal, hogy tesód idegesít? Ő helyre fájhatja,ha nem tudja kérhet segítséget. Nevelési tanácsadó? Apad is beszélgetnek vele vagy a nagyszülök?
2020. ápr. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!