Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy lehet, milyen módszerekke...

Hogy lehet, milyen módszerekkel leállítani egy erőszakos, magán kívül senkire tekintettel nem levő anyát?

Figyelt kérdés
Nem megy ki a szobámból, még éjjel 2-kor se, belecsimpaszkoduk a kilincsbe, nem hagy pihenni aludni, mikor mondom neki hagy légyszi menj ki mert dolgom van, jét perc múlva újra jön eröszakoskodni. Mikor épp öltözök át, akkor is rámnyitogat. És mielőtt azt mondaná valaki, hagy menjek el én, ez az ÉN lakásom! Nyugdíjas, így egész nap nagyon ráér. El nem fárad, mert nem takarít, nem főz, nem mos, stb.
2017. okt. 28. 03:11
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Kértem szép szóval. Kértem logikailag, elmagyarázva. Próbáltam, hogy nem szólok hozzá, hátha békén hogy legalább egy napig, de NEM áll le. Valakinek ötlet?
2017. okt. 28. 03:18
 2/21 anonim ***** válasza:
95%
Beteg az anyukád? Demens vagy van valami egyéb baja?
2017. okt. 28. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
78%
Vidd el orvoshoz, mert ennek valami betegsg az oka!
2017. okt. 28. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
25%
Intézetet kéne neki keresni, mert sajnos elmebeteg.
2017. okt. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
59%
Feltalálták az ajtózárat. Használd. Mami meg orvosi kezelésre szorul.
2017. okt. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
89%

Bezárnám az ajtót, hogy ne tudjon bejönni.

Ha az én lakásom, akkor lefektetném a szabályokat. Ha nálam akar élni, akkor neki is alkalmazkodni kell.

Egyébként én is arra gondoltam, hogy talán valami mentális betegsége van.

2017. okt. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. (Nem tudom, ki pontozta le, én nem pontoztam le.) Kérdeztem tőle, hogy hívjak-e orvost, vagy elkísérjem-e orvoshoz, azt mondta, nem.

Azt is mondtam neki, hogy menjen el orvoshoz kivizsgáltatni magát, arra is a válasza: nem! Mit lehet tenni, ha nem hajlandó orvoshoz menni? Ha valaki akár privátban tudna írni, azt is megköszönném.

2017. okt. 28. 11:18
 8/21 anonim ***** válasza:
73%
Persze hogy azt mondja: nem megy..Ilyenkor is ki kell hívni az orvost és elrendelhetik a kényszergyógykezelést. Persze ahhoz alapos ok kell.
2017. okt. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Kedves 6-os! Hidd el, ezerszer leültem vele, és szépen elmondtam, hogy anyu légyszíves ne nyitogass rám, stb. Meghallgatta, aztán ugyanúgy folytatja, figyelmen kívül hagyva, amit mondok.
2017. okt. 28. 11:21
 10/21 A kérdező kommentje:
Milyen ok? Hívjam ki azzal az orvost, hogy nem hogy pihenni, belecsimpaszkodik a bútorokba, meg a kilincsbe, meg nem vesz részt a mosásban stbben? Valakinek esetleg van saját tapasztalata?
2017. okt. 28. 11:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!