Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is a kismamákra...

Szerintetek is a kismamákra minden körülmény között tekintettel kell lenni?

Figyelt kérdés
Egy kismama a szobában izzad, melege van, egy idősebb kolléganő mindig becsukja az ablakot,mert fázik. Én viszont megengedem hogy nyitva legyen az ablak, most az idős kolléganő szabin van, így vita nincs. Én is fázom azért így nyitott ablaknál, de tavaszi dzsekiben tudok dolgozni.
2019. máj. 22. 11:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
50%

Félretéve a kismama-témát, ilyen esetekben szerintem ahhoz érdemes igazodni, akinek melege van. A fázós fel tud venni plusz ruhát, de a meleg elől nem lehet a végtelenségig vetkőzni.

Ráadásul kifejezetten fázós vagyok, de még így is rosszul vagyok az ilyen kényszeres ablakcsukogatóktól, nehogy még a végén legyen oxigén...

2019. máj. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
69%

Ebben az esetben nem. Nem fogok megfagyni senki miatt sem.

Más esetben pl. igen, átadom a helyet, segítek, hogy ne kelljen cipekednie. De nem fogok egész nap hidegben ülni. Húzzon ő nyári felsőt, ruhát, amiben nincs melege.

2019. máj. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
76%
nem minden esetben
2019. máj. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nem.
2019. máj. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Fázni nem fogok miatta és dzsekiben se fogok dolgozni.
2019. máj. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
86%

Dehogy kell. Miért lennének már fontosabbak egy ember igényei, mint a többségé?

Ha a többség fázik, akkor ablak becsuk.

2019. máj. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
80%
Én is becsuknám... a terhes kolleganő nem fog helyettem dolgozni, ha lebetegszem a huzatban...
2019. máj. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%

#6

Milyen "többség"? A kérdésben egyes számban van szó az idősebb kolleganőről, aki fázik. Szóval 1 vs 1. Kinek a problémáján könnyebb segíteni? Bőven a fázáson, felkap egy pulcsit és kész.

Egyébként sincs már hideg kint, épp a kitárt ablak mellett ülök egész nap pólóban, és még melegem is van. (BP)

Ja, és a hidegtől senki nem lesz beteg, max hipotermiás bizonyos körülmények között.

2019. máj. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
68%

8: Nem elég egy pulcsit felkapni. Attól még fázik pl. a kezem, nem tudok rendesen gépelni. Ennyi erőből lehet mondani, hogy dolgozzon a másik nyári ruhában, ha melege van már most.

Nálunk szerencsére nincs ilyen vita, senki sem akarja kinyitni az ablakot, mert a forgalom és a por zavar mindenkit. :)

2019. máj. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
9%

#9

Én nyári ruhában vagyok, és így is melegem lenne csukott ablaknál. Ennél jobban hova vetkőzhetnék? Öltözni meg bárhova lehet. 15 fokban nehogy lefagyjon már a kezed... :DDD

2019. máj. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!