Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire lehet gyakori jelensé...

Mennyire lehet gyakori jelenség, hogy egy férfi az extrém kövér nőkhöz vonzódik?

Figyelt kérdés
Azt tudom,hogy a duci nőknek sok kedvelője van,de engem a rendkívül túlsúlyos hölgyekért rajongó férfiak érdekelnének.Én ilyen vagyok,s érdekel,hogy sok ilyen van-e?

2020. ápr. 1. 10:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Bennem inkább egészséges kíváncsiság van.


Azaz nagyon szívesen kipróbálnám egy nagyon kövér nővel a dolgokat, viszont ennél tovább nem mennék.


Ezt több barátomnál is észleltem amikor erről beszéltünk, szóval ez szerintem gyakori, de az hogy valakinek kifejezetten ez a fétise már nem hiszem.

2020. ápr. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem.Én nem csak szexre gondoltam,hanem arra,hogy tényleg vonzónak is találja.Nekem a kövér nők szépek és izgatóak is.
2020. ápr. 1. 10:43
 3/8 anonim ***** válasza:
Mit jelent az a rendkívül túlsúlyos? Egy kg-ot mondj vagy képet linkelj mert így elég széles a skála.
2020. ápr. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
150-200 kg közötti nőkre gondoltam. Vagy ennél is kicsit nagyobbakra.
2020. ápr. 1. 10:45
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem különösebben gyakori. Mondjuk nálam kialakult az évek alatt.. ;). Ha van itt extrán telt nő, írhatna.

28F

2020. ápr. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem annyira nem ritka, en is szeretem a kover noket, bar nekem 160 kb a max 19f
2020. ápr. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Azért vannak páran, akik a kövér nőket szeretik.

Tapasztalatból mondom, instán sok elvetemült alak van, akik csak kövér nőket követnek és random dolgokkal zaklatnak.

Bár általában más fétisük is van. (ahogy észrevettem, az alapján amiket nekem írtak)

2020. ápr. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Itt, gyk-n a félmilliónyi szexuális témájú kérdés alapján azért lehetne szépen statisztikázni... A kérdés inkább az, hogy a kövér, nagyon kövér, extrém kövér orientációjú emberek közt hova húzzunk be határokat. Mert ez alapján elég képlékeny lenne a számadat.


Ha például a kevésbé kövér érdeklődésűeket is nézzük, akkor szerintem a hagyományos ízlés után számarányban jönnének a szexuális másságok, aztán a lábfétisesek, aztán mindenféle ruhafétisek, elvont szadista és uralkodós játék, aztán utána jönnek az ilyen gainer,feedy témájú dolgok, de azért azt nem mondom, hogy ott mindenki 200 kilóban gondolkodik.


Szerintem úgy tudnád ezt legjobban kideríteni, hogyha van innen extrém kövér hölgyismerősöd, akivel itt levelezgetsz, megkérdezed tőle, hogy hányan írtak már rá itten a magyar gyk-n, mert ritkább fétiseknél előbb utóbb megtalálja mindenki egymást, hamar körbeér egy ilyen kis ország sajnos. Biztos vagyok benne, hog adott hölgyek már unalomig ismerik azt a rájuk nyomuló X fő-t, és akkor ezt a számot leosztod a gyk-felhasználók számával...

2020. ápr. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!