Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te hiszel-e abban, hogy az...

Te hiszel-e abban, hogy az emberek a szeretet hatására meg tudnak változni? Mik a tapasztalataid?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 3. 11:42
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Van, aki igen, van aki nem. Nem vagyunk egyformák.
2020. ápr. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Naiv, ifjabb koromban hittem ebben. Aztán kiosztott jó pár pofont az élet és rájöttem, hogy ez javarészt egy szép, idilli vágyálom. Sokakban már szeretet sincs. Nagyon kevés ember tud változni szeretet hatására. Szóval van ilyen igen, de nem gyakran.
2020. ápr. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Ez egy végtelenül naiv és idealista elképzelés. Csak a szeretettől a legtöbb ember személyisége nem fog megváltozni, ahhoz jóval több dolog kell (főképp alapos önismeret) és rengeteg munka.. Vannak kivételek, de extrém ritka.
2020. ápr. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Van, aki igen, van aki nem. Sajnos én csak negatív oldallal találkoztam, és pont a szeretet miatt nem változik meg. De persze ezt akarni is kell.
2020. ápr. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
32%
A kutya igen, ember nem. Miért? Mert kihasználás lesz a vége: vagy a szeretetet kérő, vagy a szeretetet adó kihasználja majd a másikat.
2020. ápr. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
#5 A birtokló szerelmet,ragaszkodást lehet kihasználni. Az meg nem tiszta. A tiszta szeretetet nem lehet kihasználni. Mivel nem vár el viszonzást. Ha nem vársz el viszonzást,visszajelzést akkor kihasználni sem lehet az érzelmeket.
2020. ápr. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon nem mindegy, hogy miben kellene megváltozni...
2020. ápr. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
45%
Fiatal koromban hittem benne, de vannak akik képesek változni egy jó társ mellet ez embere válogatja.
2020. ápr. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Igen. ha megfelelő partner szeretetéről van szó. Akinek a szeretetéért érdemes változni. Ezért káros a kamaszok azon hite, hogy mindenki a maga "szintjén" keressen partnert. Lófaszt! Olyan társ, olyan partner kell, aki mellett jobb ember leszel.
2020. ápr. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!