Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Új élet kezdete érzelmileg...

Új élet kezdete érzelmileg bántalmazó kapcsolat után. Tanácsok?

Figyelt kérdés

Sajnos papucs voltam a kapcsolatomban, hagytam magam a végsőkig megalázni és kihasználni, mert szeretetet reméltem. Cserébe a barátnőm megcsalt és még ő volt felháborodva, amiért végre összeszedtem magam és megléptem, amit már rég meg kellett volna: szakítottam vele. Az elmúlt másfél-két évben mérhetetlen sok rosszat kaptam tőle, minden baját rajtam vezette le, nem mehettem sehova, de ő járt bulizni, itt történt a megcsalás is, amit egyébként büszkén úgy mesélt el, hogy azért tette, mert betelt nála a pohár, amiért harmadszor is szóvá tettem, hogy én így nem érzem jól magam. Megpróbáltam megbocsátani neki, de mindent megtett, hogy ne sikerüljön, végre sok lúzerkedés után tököt növesztettem és kiraktam.

Ez eddig oké, viszont azóta nincs életem. A barátaimat már rég elvette tőlem, nem bírok aludni, enni, állandóan szorongok. Teljesen elhitette velem, hogy egy értéktelen senki vagyok és örülhetek, hogy ő egyáltalán még velem van. Mi a véleményetek, hogyan lenne érdemes hozzákezdenem az új élet felépítéséhez?



2020. ápr. 3. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fejben szedd ossze magad, unnepelned kene. Kezd el 0rol epiteni az eleted, uj baratok, uj baratno, munka hobbik amihez kedved van.
2020. ápr. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az 1-nek igaza van.

Nekem is volt érzelmi zsarolóm, és lelkileg teljesen tönktetett. Ezért kellett változtatnom az életem egyes pontjain. De persze az ilyenek, mint a te barátnőd is sosem akarják bevallani, hogy ők hibáztak.


Inkább örülj, hogy többet nem rángathat! Jól tetted, hogy kiraktad a szűrét. Az emlékeket amiket őrízgetsz róla (képek, tárgyak) dobd ki, vagy ha nem áll módodban, akkor társíts mellé egy olyan emléket, ami számodra kellemes, és egy idő után már csak az fog eszedbe jutni.

Barátkozz olyanokkal, akik megérdemlik a figyelmedet, mert ha képesej voltak emiatt elfordulni tőled a volt barátok, akkor ők nem voltak igazik. De a barátkozást sosem késő elkezdeni! :)


És egyél rendesen, mert a gyenge férfi nem férfi! :) Egyél többet mint eddig, járj edzeni, gyúrd ki magad, és mosolyogj!


Sok sikert!

2020. ápr. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, jókat írtatok!

Elkezdtem újra azt a sportot, amit az exem tiltott meg, mert nem tetszett neki. Én idióta meg féltem, hogy szakít. A hajam és az öltözködésem is vegre olyan, amilyet én akarok.

Új barátnőt inkább nem akarok, ha ez az ára.

Az emberekkel nehéz, mert nagyon belém lett nevelve, hogy egy rakás sz.. vagyok. Ezzel fogok a legtöbbet küzdeni szerintem.

2020. ápr. 3. 13:08
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Köszi, nekem is segítetettek, én is hasonlóban vagyok.
2020. ápr. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A múlt hibáiból tanulni, mindent máshogyan tenni.
2020. ápr. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Nem te vagy az értéktelen, sokkal inkább az exed, aki bárkinek széteszi a lábát. Nő létére tartás sincs benne, de félúton a gerincét is elvesztette. Aki szereti a párját nem csalja meg ! ( Mondjon bárki, bármit, hisz az életében ő a legfontosabb..) És ha már el is múltak az érzelmei , közönyössé váltál a szemében, attól mint embert megtisztelhetett volna azzal hogy eléd áll, és a szemedbe mondja a dolgokat. De ő hátba támadott aljas módon, és megalázott úgy hogy nem érdemelted ezt ki.( különben nem rágódnal most ezen és nem itt). Te millioszor különb vagy ettől a rüfkétöl. A "barátaidat" pedig ne bánd, mert azok az arcok olyan hamisak voltak mint a párkapcsolatod. Örülj hogy megszabadultál tölük, csak hátráltató tényezők voltak az életedben. Az élet majd vissza adja neki. Addig pedig kezdj bele valami olyanba amit eddig nem mertél megtenni, vagy miattuk nem jutott rá időd. Az segít elterelni a figyelmed, és nem lesz lehetőséged kattogni. Menj el fodraszhoz csinaltass új frizurat, valtoztasd meg egy kicsit a megjelenesed( az onbizalmat ad.) Jarj el edzeni, de legfokepp magad miatt!

Remélem tudtam segíteni. Fel a fejjel!


25/ N

2020. ápr. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hálásan köszönöm!
2020. ápr. 7. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!