Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy lány soha nem néz rám...

Ha egy lány soha nem néz rám az mit jelent?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy látványosan kerüli a tekintetét velem szembe (olyan mint ha levegő lennék) másra simán rá néz, rám meg rám se néz soha. Ez mit jelent? Nem azt mondom hogy egésznap tartsa velem a szemkontaktust, de egy minimális szemkontaktus elvárható. Vagy tévedek?

2020. ápr. 4. 20:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

-Ha korábban történt köztetetk valami, akkor annak a folyománya. Haragszik, sértődött, zavarban van, stb.

-Ha te kulturáltan, ápoltan nézel ki, és nincs rajtad semmi gusztustalan, nem lóg a takony az orrodból és nem folyik a nyálad, ami miatt nem akarna rád nézni, akkor ez a lehetőség kilőve.

-Ha sem az első, sem a második helyet nem áll fenn, akkor jó eséllyel tetszel neki, talán szerelmes is beléd, és amiatt kerüli a tekintetedet.

2020. ápr. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
valószínű tetszel neki. ezért kerüli mert ha egymásra néznétek zavarba jönne és azt nem szeretné.
2020. ápr. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Rühelli a búrádat.
2020. ápr. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Simán csak jelentéktelen vagy a számára.
2020. ápr. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Első egyik sem!


Tehát akkor miért kerüli? Oké hogy jelentéktelen vagyok számára, de egy alapvető illem, nem de? Társas lények vagyunk.

2020. ápr. 4. 21:02
 6/13 anonim ***** válasza:
Jelentéktelen tuti nem vagy neki. Vagy idegesíted (pl. azzal h állandóan nézed) vagy nagyon is tetszel neki és zavarban van. De az biztos h nem néz levegőnek :)
2020. ápr. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

#4 100%, hogy nem ez a helyzet, mert ez a lány "látványosan kerüli" a pillantását.

Én csak és kizárólag azokkal a fiúkkal szoktam igy viselkedni, akik nagyon tetszettek, vagy akikbe szerelmes voltam.

2020. ápr. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
#6 Én nem idegesítem, és nem nézem állandóan :)
2020. ápr. 4. 21:12
 9/13 anonim ***** válasza:
Én arra nem nézek rá akit utálok.
2020. ápr. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Utolsó! Ez ez volt a kérdés de mind1
2020. ápr. 4. 21:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!