Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a vélményetek azokrol az...

Mi a vélményetek azokrol az emberekről, akik kijelentik: nincs virus?

Figyelt kérdés
Pszichologiai értelemben is érdekel, de minden más véleményre is kiváncsi vagyok.
2020. ápr. 4. 17:03
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
91%
Elmebeteg, agymosott...
2020. ápr. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Barátkozhatnának azokkal, akik szerint a Föld lapos, illetve Ausztrália kitalált hely. Pont ugyanolyan tudománytagadó birkák.
2020. ápr. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
64%
2. vagyok, pszichológiai szempontból meg (ez elterjedt látásmód Magyarországon), amiről nem veszünk tudomást, az nem létezik.
2020. ápr. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem valahol ezeket tenyésztik vagy bányásszák, mint gyűrűk urában az orkokat. A föld legsötétebb bugyraiból kimásznak a holokauszt tagadók, a koronavírus tagadók, a laposföldesek és a fideszesek, még a jó ég tudja mit rejtegetnek ott lent. Azért kell hozzá egy elmeállapot, ahhoz is, hogy nem volt holokauszt csak utólag építettek mindent. Meg ahhoz is kell valami, hogy nincs koronavírus. Aki azt mondja hogy nem olyan súlyos, arra még lehet mondani, hogy van benne valami. Voltak nagyobb járványok is. De az hogy nincs olyan, hogy koronavírus az már nem százas.
2020. ápr. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
77%
Buták.
2020. ápr. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
A nincs virus alatt azt értem, hogy "van, de az influenzába többen halnak bele". ez szokott lenni a legkomolyabb ellenérv.
2020. ápr. 4. 17:12
 7/29 A kérdező kommentje:
ez a "nincs virus" inkább egy összefoglalo jelmondat, ahogy a "maradj otthon" is. na az meg a másik, amikor kimegy az utcára s vegzálja a patika elött sorbanállo nyugdijjast.
2020. ápr. 4. 17:14
 8/29 anonim ***** válasza:
88%

Én minap is láttam pár ilyet a facebook-on.

Jellemzőjük, hogy helyesen írni sem tudnak, és az adatlapjukon ilyenek vannak: életiskolája, tudásfája, mindenegybenblog. Az "érveiket" kacsintós vagy sírva röhögős emoji-val nyomatékosítják.

2020. ápr. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Pzszichologiai értelmben én arra gondolok, hogy ezzel a saját félelmeiket kompenzálják tul.
2020. ápr. 4. 17:15
 10/29 anonim ***** válasza:
73%

Nem kétlem, hogy van vírus, de szívesen megkérdezném a népet, hogy tudják-e miért kell pl maszkot hordani. Egyre többen hordják, nem lepődnék meg, ha kötelező lenne hamarosan.


Én azt mondom, hogy nem olvasok híreket, csak amennyit muszáj és próbálok annyira természetesen élni, amennyire lehet. Azt tudom, hogy én nem vagyok beteg és igen nagy eséllyel szerintem nem is leszek. Legalábbis a mostani számok alapján ezt mondom. Persze a lényeg, hogy a gyorsan változó helyzethez igazodjon az ember. Simán nem mennék ki a házból, ha úgy látnám jónak, akár hetekig.

2020. ápr. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!