Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mégis hogy gondolta ezt?...

Mégis hogy gondolta ezt? Mekkora embernek tarthatja magát az ilyen?

Figyelt kérdés

A boltban egy kiscsaj állt a péksütis pult előtt, és az illedelmesen köszönő srác üdvözletét figyelmen kívül hagyva elkezdte csettintgeve mondani hogy ő milyen fánkot meg mást kér.

A srác elkezdte neki csomagolni, közben meg folyamatosan mondta hogy haladj, gyorsabban, egy kettő. Ilyeneket mondott neki de undorító hangnemben.


Mikor ment ki komolyan gondolkoztam hogy kigáncsolom.


Alig lehetett 18 éves. Semmi drága ruha, ócska perfüm és hónaljszag. Nem volt "elit" a csaj, mégis úgy el volt magáv telve mintha ő teremtette volna a világot. Én csak 25 vagyok de ennyit rohadt volna az új generáció?



2020. ápr. 6. 07:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerencséje volt, hogy a srác nem nyomott egy tortát, vagy jobbhiján lekváros túrósbuktát az arcába, mint a gagyi filmekben :D
2020. ápr. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Még jól járt a nyugodt sráccal szerintem.
2020. ápr. 6. 09:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!