Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lanyok ti miert siettek es...

Lanyok ti miert siettek es surgettek minket ferfiakat mindennel?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 8. 13:00
1 2
 11/20 anonim válasza:

Ja most olvasom a hozzaszolasof.

Hat a csaj, nagyon lanymeg.

Illetve biztos vagyok benne hogy félt hogy az ügylrzarasod nem fog jol elsülni szamara igy probalt meg magahoz edesgetni ugymond.

De mivel meg fiatal gondolom es nem erti ezeket a dolgokat vagy egyszeruen csak nem ert hozzá hogyan kene nőkent viselkedni ,igy elszurta.

Viszont kerdes mennyire tetszik neked. Adsz megegy eselyt a dolognak ezekutan vagy nem ez rajtatad mulik.

Nemhiszem hogx elég lenne egy het lezarni a masik dolgot sem fejben sem lelekben. Ha az egy masik kapcsolat. Meg sokaig nem fogsh tudni elvonatkoztatni ugysem. Barmennyire is tetszett egy pasi,ha tudtam hogy akkor lep ki vagy nemrég lepett ki egy masik kapcsolatbol mindig vartam. Nem surgettem. Az ido eldonti hogy erdemes e. Vagy nagyon nagyon odavan erted es elvakult eteren, vagy pedig nem tapasztalatlan.

2020. ápr. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:

Vagy pedig tapasztalatlan*

Bocs a sok elgepelésért

2020. ápr. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

amit 8-ban írsz, egyszeri eset, és inkább utcanőre jellemző, a gyere egy körre izibe, fiuka.

A "sürgetés" egyebekre, eljegyzés, elkötelezettség lehet, hogy aki csak szórakozni akar, az érzi sürgetésnek - a lány ilyenkor életre szóló társat keres.

De a sürgetés és a halogatás sem jó dolog semmilyen területen - egy régi latin közmondás szerint, a siettetés az ördög útja.

2020. ápr. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

“probalja megkapni azt amig neked adnod kéne.”


Én is próbálnám megkapni a nőtől a türelmet, nyugalmat, de arra várhatok mert ezt a két dolgot sosem kaptam meg.


Nem szeretjük a tutyimutyi férfiakat.

Én meg nem szeretem az erőszakos, akaratos, önző , türelmetlen nőket akik leszarják a másikat csak az a lényeg, hogy kiharcolják, hogy az legyen amit ők akarnak.



Fentebb már leírtam a sztorit.

Egy hetet kértem csak tőle, tudott mindenről nem árultam zságbamacskát erre nem kitalálta , hogy az neki nem jó túl soká van és most akarja.

Ahelyett, hogy várt volna egy hetet és normálisan egymásra hangolódva szexelhettünk volna , ehelyett megint a sűrgetés, kapkodás stb.. Majd mi a vége hát a férfi a hülye mert hát mindent gyorsan kell és mindig a nőhöz kell alkalmazkodni csak az ha egy férfi időt kér (egy hetet) akkor a férfi egy barom a nő pedig csak nő, Sohasem hibás.


De ha hibázott akkor is csak összezavarodott és az nem is hiba.


Egyszer az életben egy nő elismerné, hogy hülyeséget csinált az csoda számba menne.. marad a hárítás mint mindig..

2020. ápr. 8. 14:54
 15/20 anonim válasza:

10 es vagyok.

9 esnek is teljesen igaza van.

Nagyon jol megfogalmazta mit ertek en is azon hogy miért erezte sürgetesnek. Mert nem ugyanazt akarják.

Viszont hozzáteném,hogy megfeletkezunk arrol a tenyröl hogy nem ugralunk egxik kapcsolatbol a masikba. A lanynak lehetett volna annyi esze hogy nem jön össze olyannal vagy nem probal normalis tempoban haladni olyannal aki meg kapcsolatban van. Nalam pl fel ev minimum. Ha a pasinak feleve lezarult a kapcsolata akkor esrtleg elkezdhetu k beszelgetni . Ott ugxis kiderul mennyire zarta le mar. De alapjaban veve 2 ev mire valaki 100ban az ujra tud koncentralni. Legutobb nekem 1 ev kellett hogy felxolhozzam az altalam lezart kapcsolatot, de meg igy is az ujban megvoltak a félelmek ,minden hasonlo jelre osszerezzentem hogy most vajon megtorténik ugxanaz a carság e mint az előzöben. Nem tudtam 100ban bizalommal lenni. Ahhoz kellett még idő mire bebizonyosodott hogy ő nem olyan mint az elozo.

2020. ápr. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:

Kerdezo felreerted azt hogy "probalta megszerezji amit neked adjod kene"

Ott pont azt probalom mondani. Hogy ezt neked teljes odaadassal szivbol magadtol kell hogy add. A csaj nem ismerte fel vagy nem akarta (ezekszerint nem akarta) hogy nem kovetelheti ki . Mindennek megvan a maga ideje. Ha volt olyan hulye hogy nem varta meg mig lezarod a masikat, akkor magara vessen.


Nem szabad viszo t altalanositanod.

Te meg nem akartad ö meg igen. Latod,nem ugyanazt akartatok . Igen varni kellett volna. Igen a csaj elhamarkodott. Mert nem NÖ hanem csak egy lany csaj. Nemtudom erted e.

Szerintem jobban jarzal hogx ez a nemtorodomsege es akaratossaga kiderult szamodra is.

Alapbol nem szerencses olyannal kapcsolatba lenni aki meg nem egyedülállo. Akkorse ha honapok ota nem voltak egyutt. Amig nem zarta le felesleges minden ezt most jol megtanulta a lany.

Egyaltalan nem teged teszlek hibassá. Söt. Kicsit a sajat nemem ellen beszélek de pont azert mert nem altalanos dolig ez. Nem a lanyok ilyenek hogy sürgetnek. Hanem néhany. Te most beleugrottal egybe.

2020. ápr. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:

Meg annyit hozzatennek ( a 10es es elozo meg kitudja hany hozzaszolo vagyok aki mindig elgepel)

Szoval annyit meg hozzatennék hogy azthiszed ez hiba vokt barmelyikötök reszrrol is de hiba, hiba hogy surgetett es hiba hogy beadtad a derekad.

Nem. Szeri tem minden okkal törtenik. Tanultal belole egy hatalmasat. Pl,nem minden arany ami fenylik, es mindig maradj hü magadhoz.

Az elet soran szamtalan olyan helyzet elött fogsz allni amikor döntened kell, és van amikor magadra kell gondolnod hogy ezálltal masra is gondolj. Ha valami nehezedre esik vagy nem akarod akkor ilyen helyzetekbe sodrod magad. Ezt nem mindenki tudja. Ha valamit viszont akarsg azt ugyis teljes bedobassal teszed ugy hogy 100 ban ott vagy es akkor minden jo akkor nem ért volna csalódás.

Rosz volt egy szex. Na bumm es? Ha amugy minden faca volna, ha odalennel meg vissza a lanyért nemnirtad volna ki a kerdest mert mar rohogve tul lennetek a 3.meneten is, ismetles a tudas anyja vagy barmi alapon de nem szamitana higy nem ugy sikerult ahogx elsöre.

Szerintem nem csak az hogy nem zartal le egy masikat,nem csak az a baj. Hanem az hogy nem eg a lany az aki neked kell. Van valami ami miatt nem vagy maximalisannoda erte. Lehet top 10es kivul. Es jo lenne vele villogni. Meg kedves is. De njncs meg az osszhang. Vagx valami mas. De mi den okkal törtenik, ugx ahogy. Szerintem. Ez az en nezopontom.

2020. ápr. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint ez így nem igaz inkább a férfiak sürgetik a nőket főleg szex terén.
2020. ápr. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Nézelődtél ezen az oldalon? Itt inkább a férfiak sürgetik a nőket mindennel, és nyomják a hisztit ezerrel, hogy nem találnak tizen-huszonévesen egy lányt, aki az egész hátralévő létét rájuk áldozza úgy, hogy nem érdekli onnantól semmi más.


Nemhogy kapcsolatot meg esküvőt akarnak, hanem lassan tulajdoni lapot is biztosítékként. Aki meg erre nem vevő, az elkényeztetett, femináci vagy közönséges.


Ez nem a normális férfiak ellen szól, csak a gyakori kérdéseken többségben felszólaló férfiak ellen.

2020. ápr. 10. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Szerintem a csaj csak segíteni akart neked, úgy gondolhatta, hogy egy jó szex segít túltenni magad a "lezáratlan ügyeden". Az, hogy nem sült el jól, nem az ő hibája, akár elsülhetett volna jól is. Persze nem is a te hibád. Ez egyszerűen csak így jött ki, kész.
2020. ápr. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!