Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tudnék visszaszólni...

Mit tudnék visszaszólni bármelyik nőnek, hogy nagyon rosszul essen neki és szarul érezze magát utána?

Figyelt kérdés

Szeretném hogyha elkezd bármelyik lány kinevetni vagy beszólogatni, mert nem voltam még nővel, akkor vissza tudjak mondani egy olyat, ami nagyon rosszul esik neki.


Viszont nem tudom mit lehetne egy ilyen után.


Smink és a szépség kettőssegeben gondolkoztam, mivel általában azzal turbozzák fel az önbizalmukat,de nem nagyon jut eszembe semmi biztos.


21/f


2020. márc. 1. 23:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
93%

Uhh...

Attól, hogy szűz vagy, meg nem kell "Ultra Szűznek" lenned, ugye tudod?

2020. márc. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
83%

Hosszú haj rövid ész.


Alsóban ezzel szoktak próbálkozni a fiúk. De hogy huszonévesen valaki ilyenen törje a fejét... :D

2020. márc. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
82%
Nem kell róla tudniuk hogy az vagy,mond azt hogy nem vagy az.
2020. márc. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
9%
Pl. Büdös a szája, puncija (mert ettől elkezd parázni akkor is ha nem így van), gusztustalan a felkarja, kövér, narancsbőrös. Ezek tuti betalálnak :D
2020. márc. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ne feltétlenül úgy szólj be, hogy nagyon rosszul essen neki. Hanem célozgasss a micsodádra, hogy te attól függetlenül mlg megmutatod neki, hogy hogy elégítsd ki, és tegyen próbára, ha nem hiszi el😁
2020. márc. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Nem az a legnagyobb lényeg, hogy nem voltam nővel, csak mivel van bennem egy frusztráció, hogy ők is sokat tettek érte, hogy szar legyen a fiatalkorom és egyik sem segített abban semmit, hogy most jobb lehessen, mint most, ezért bármikor, amikor valamelyik ilyet akarna beszólni, szeretném, hogy rohadt rosszul érezze magát miatta. :)
2020. márc. 2. 00:07
 7/24 anonim ***** válasza:
80%

Jajj, csak engedd el a füled mellett, kb veled egykorú vagyok, én meg fiúval nem voltam még, de nem szólogatnak be, tudod miért? Mert leszaron és nem ezen kattogok. Ha te se kattognál ezen,kb senki nem szólna be.


Más részt meg ha beszólogatnak gondolom nem olyan közeli a viszonyotok, olyanoknak meg miért hangoztatod az ilyen információkat akikkel nem vagy annyira jóban?


L

2020. márc. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
84%
Hát rajtad valószínűleg eleve nem lehetett volna sokat segíteni, mentálisan vannak gondok.
2020. márc. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
86%
Nincs a homlokodra írva, hogy szűz vagy, ezért senki nem fog beszólni. Felejts el, hogy ilyen hülyeségeken gondolkodsz!
2020. márc. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
85%

Out-of-the-box azaz dobozon kívüli gondolkodás. A saját életed fogod keseríteni, ha viszed ezt a sérelmed, és továbbra is szűz maradsz. Általánosban felsőben engem is piszkáltak a csajok. Középiskolában meg a fiú osztálytársaim. Leszarom. Sosem az összes nőre haragudtam, hanem arra a pár bután viselkedő egyénre. És közülük néhányan már megbánták, hogy úgy viselkedtek velem, de legalábbis értelmesebbek lettek, aki meg nem, azt évek óta nem is láttam és totál leszarom, hogy mit gondol. Helyette középiskola után "felszedtem" pár csajt, aki semmit nem tudott a múltamról :) Több, viszonylag hosszú kapcsolatom lett az egyetemi évek alatt. Neked is azt ajánlom, hogy inkább engedd el a dolgot, és ha teheted, inkább ismerkedj. Ha összejössz valakivel, vagy ne mondd el, hogy szűz vagy, hogy ha bánt, vagy ha szeretni fogjátok egymást, és őszinték tudtok lenni, akkor megmondod, hogy így alakult, és kész.

28/f

2020. márc. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!