Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nők. Nektek tetszik ha egy...

Nők. Nektek tetszik ha egy férfi karórát hord? Komolyságot sugall? Felismeritek hogy valamilyen divatmárka, vagy egy többmilliós darabbal van dolgozok?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 10. 16:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Én szinte mindig hordok karórát, így némi "szimpátiát" sugall, ha a férfi is, de nem lesz tőle komolyabb. Nem feltétlen.

Nem ismerem fel a márkákat, így ez a része nem érdekel.

2020. ápr. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
#dolgotok$
2020. ápr. 10. 16:54
 3/17 anonim ***** válasza:

Nekem teljesen mindegy.

Egy karóra csak egy idömérö eszköz, ettöl nem tünik sem komolyabbnak, sem kevésbé annak.

Kinézetre meg megint mindegy, amig nem bazári szines müanyag valamiröl van szó, ami legfeljebb gyerekjátékként megy el. ha normális kinézetü, akkor nem érdekel az ára vagy a márkája.

2020. ápr. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Semleges. Én is hordok, és nem akarok vele semmit sugallni.

Nem ismerem fel a márkákat.

2020. ápr. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem az órákat őszintén szólva észre se veszem ha hord valaki.

De ha pl valaki mutogatja h nézzem meg mert nem tudom milyen atyagatya óra megnézem de most mit mondjak? Jobb dologra is lehetne költeni v félre tenni inkább.

Bocs :D

2020. ápr. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
22%

Nálam a legjobb pasi is szexuálisan érdektelenné válik, ha nem hord órát a karján, illetve övet a nardágjában. Ez most holt komolyan irom. Egy felnőtt férfi alap viseletéhez ez hozzátartozik szerintem. Akkor is, ha manapság már a mobilon/okostelón is nézhető az idő.


V nyakú "kidobóember"-póló, hawaii ing és társai is ugyanilyen lohasztóak, bár azt már megtanultam, hogy férfi izlésficam nem ismer határokat. :)


Visszatérve a karórára. Nekem tök mindegy az árkategóriája, vagy hogy márkás-e legyen a dizájnja, a stilusa izléses, és látszódjon, hogy megy a pasi egyéniségéhez. Akkor tetszik, persze, amennyiben a pasi egyénisége is tetszik alapból.

Pl. egy aranyszinű karórát viselő pasi jó eséllyel taszitana, mert az izlése már önmagában árulkodna az egyéniségéről is. Egy fehér, rózsaszin, neonszinű műanyg divatórát viselő pasi se hinném, hogy az esetem lenne. Egy sportórás, vagy krómszinű fémszijas órát viselő pasinak pl. bejönne a stilusa.

2020. ápr. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Estádio de Felchút ***** válasza:
100%

#6 ciccmicc, ha szingli leszek, eskü, rád írok

#lávjúbéjbi

2020. ápr. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Bakker, utolsó, kivncsi vagyok, hány embernek esik le, hogy a neved nem valami mexikói szappanoperából ered. Talán csak politika kategóriában

:D :D :D


ötletes

2020. ápr. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Miért is ötletes a neve? Mert spanyolul van? Mert felcsúttal kapcsolatos? Eszembe nem jutna politikai témájú nevet adni magamnak:) Nekem az állatok a kedvenceim:)
2020. ápr. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Estádio de Felchút ***** válasza:

"Nekem az állatok a kedvenceim:)"


Akkor tőlem te lehetsz "El Buey de Felchút".

2020. ápr. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!