Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nők. Nektek tetszik ha egy...

Nők. Nektek tetszik ha egy férfi karórát hord? Komolyságot sugall? Felismeritek hogy valamilyen divatmárka, vagy egy többmilliós darabbal van dolgozok?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 10. 16:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Röviden és tömören: leszarom. ^^ 36N
2020. ápr. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

"Bakker, utolsó, kivncsi vagyok, hány embernek esik le, hogy a neved nem valami mexikói szappanoperából ered. Talán csak politika kategóriában"


Tehát mert te lassú vagy, más is az?

2020. ápr. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Talán lssú vagyok, de legalább nem az okoz örömet, ha másokat alázhatok ;)
2020. ápr. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nekem nem meghatározó szempont, de ha illik a stílusához, akkor tetszik. Mondjuk a márkákat abszolút nem ismerem, bármelyik kínairól elhinném, hogy Rolex :D
2020. ápr. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én szeretem, ha egy nő tudja, hogy hány óra.

:)

2020. ápr. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent számomra. Ma már bárki megvehet egy Rolexet is attól még lehet paraszt. De aki divatmárkákat hord azokról kicsit negatívabb véleményem van. Ha már karórát vesz akkor nézzen már utána.
2020. ápr. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Bocsi az offért,de a Felcsút mint településnév mióta politikai hangvételű?Azért mert ott született Viktor ne bélyegezzük már meg szegény falut!

Amúgy a kérdésre válaszolva,az óra stílusa és minősége a fontos,ezt pedig pár tízezerért is megkapod,ha valaki menőzni akar,meg aranyásókat felszedni,azt nem órával fogja,meg nem ruhával,meg nem ájfonnal,hanem lehetőleg valami batár nagy lehetőleg új és menő kocsival,meg valami jelentőségteljes házikóval,az órák már ott elvesztették a komolyságukat hogy agyba-főbe másolgatják a nagy cégeket,így boldog boldogtalannak van "rolexe" ahol az a különbség a 20.000Ft-os hamisítvány,és az eredeti között,hogy a 60x annyiba kerülő eredetiben több a fogaskerék,az iphone-t meg minden kisgyerek megveszi 5 év részletre...

2020. ápr. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!